- واپسین بهار - حسین علیشاپور آماده انتشار شد

آلبوم موسیقی «واپسین بهار» با صدای حسین علیشاپور و آهنگسازی آرش احمدی نسب آماده انتشار شد. حسین علیشاپور با اعلام این خبر به موسیقی ما گفت: آلبوم «واپسین بهار» به آهنگسازی آرش احمدی نسب مجموعه‌ای از تصانیف است که بر روی اشعاری از مولاناٰ احمد شاملو و شفیعی کدکنی ساخته‌شده است. این آلبوم شامل چهار تصنیف است که عنوان آن‌ها «من غلام قمرم»، «کیست در این شهر»، «گل آفتابگردان» و «یاران من بیایید» است که به ترتیب از اشعار مولاناٰ شفیعی کدکنی و احمد شاملو استفاده‌شده است.

وی با بیان اینکه این آلبوم مجموعاً 6 قطعه دارد، افزود: از این 6 قطعه نیز یک قطعه بی‌کلام است که نام آن «کوچ» است و همین‌طور یک قطعه آوازی بر روی شعری از استاد شفیعی کدکنی است که آن را اجرا کرده‌ام.

این خواننده سنتی خوان همچنین گفت: از ویژگی‌های عمده و بارز این آلبوم و نحوه اجرایی آن این است که به‌صورت مرکب اجراشده است و درواقع یک جور مرکب خوانی است. ما در این آلبوم به‌نوعی مدگردی های بسیاری داشته‌ایم تا قطعات را اجرا کنیم. این یک تجربه جالب برای من در این آلبوم است.

علیشاپور در پایان گفت: این آلبوم تمامی مراحل ساخت و تولید خود را طی کرده و به‌زودی وارد بازار موسیقی کشور خواهد شد. در ادامه نیز از مجموعه‌ای از قطعات آلبوم‌های مختلفم به اجرای کنسرت خواهم پرداخت که متعاقباً اخبار آن را اعلام خواهم کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه