- همساز - این بار در کرمانشاه

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

 - همساز - این بار در کرمانشاه - تصویر 1

همکاری مسعود شعاری و حسین علیشاپور ادامه دارد؛

«همساز» این بار در کرمانشاه

گروه همساز با سرپرستی و آهنگسازی مسعود شعاری و آواز حسین علیشاپور، روزهای ۹ و ۱۰ مرداد ماه در تالار انتظار شهر کرمانشاه کنسرتی را برگزار می‌کند. در این کنسرت، رپرتواری در مایه‌های بیات ترک و دشتی، مشتمل بر قطعاتی از آهنگ‌های قدیمی، همچنین ساخته‌هایی تازه از شعاری به اجرا در می‌آید.

این دومین کنسرت مشترک شعاری و علیشاپور، پس از اجرای اردیبهشت آنان در اهواز است.

در این کنسرت، همچنین احمد مستنبط، نوازندهٔ باسابقهٔ تنبک، که سابقهٔ همکاری با هنرمندانی چون حسین علیزاده و محمدرضا لطفی را نیز دارد، حضور خواهد داشت؛ ضمن آنکه سپهر شهبازی با سه تار و امید توفیقی با عود، دیگر هنرمندان حاضر در گروه همساز هستند.

مسعود شعاری، از نوازندگان شهیر و صاحب سبک سه تار است که به سال ۱۳۴۰ در تهران متولد شده و در محضر استادانی چون داریوش طلایی، محمدرضا لطفی و حسین علیزاده حضور داشته است. او تاکنون علاوه بر حضور در کنسرت‌ها و فستیوال‌های متعدد داخل و خارج، ۱۰ آلبوم را در ژانرهای ایرانی و تلفیقی ارائه نموده است.

حسین علیشاپور نیز از جملهٔ خوانندگان صاحب اعتبار در موسیقی ایران است که سابقهٔ همکاری و همراهی با کیهان کلهر، نوازنده و آهنگساز شهیر ایرانی را در کارنامهٔ خود دارد. علیشاپور نیز تاکنون ۹ آلبوم را روانهٔ حوزهٔ نشر موسیقی کرده و علاوه بر آن در دو اپرای حافظ و مولانا به خوانندگی پرداخته است.

اختصاصی

 - همساز - این بار در کرمانشاه - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه