- شیار۱۴۳ - یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش کرد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

«شیار۱۴۳» یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش کرد

 «شیار۱۴۳» یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان فروش کرد

طبق اعلام امیر قطبی از دفتر پخش فیلمیران، «شیار۱۴۳» تا شب گذشته در مجموع یک میلیارد وششصد میلیون تومان فروش داشته است. فرجی نیز فروش «میهمان داریم» را ۳۶۵ تومان اعلام کرد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، طبق اعلام امیر قطبی از دفتر پخش فیلم ایران، فیلم سینمایی «شیار 143» به کارگردانی نرگس آبیار با در اختیار داشتن 80 سالن سینمای تهران و شهرستان تاشب گذشته (20 آذرماه) توانسته است در تهران 950 میلیون تومان، در شهرستان 650 میلیون تومان و در مجموع یک میلیارد وششصد میلیون تومان فروش را تجربه کند.

وی همچنین با اعلام آخرین رقم فروش فیلم سینمایی «آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند» به کارگردانی قربان محمدپور گفت: این فیلم با در اختیار داشتن 40 سالن سینما در تهران و شهرستان پس از 22 روز اکران 450 میلیون تومان در تهران، 250میلیون تومان در شهرستان و در مجموع700 میلیون تومان فروش داشته است.

غلامرضا فرجی مدیر پخش حوزه هنری در مورد فیلم سینمایی «میهمان داریم» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور گفت: «میهمان داریم» پس از نزدیک یک ماه نمایش تا شب گذشته 213 میلیون و پانصد هزار تومان در پایتخت فروش کرده است و در شهرستان نیز تاکنون 151 میلیون و پانصد هزار تومان تومان فروش کرده و در مجموع فروشی 365 میلیون تومانی را تجربه کند.

فردا به مناسبت اربعین حسینی سینماهای سراسرکشور تعطیل است.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه