- سفر سنتورِ - سیامک آقایی با حضور نوازندگان برجسته بین‌المللی منتشر می‌شود

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

 - سفر سنتورِ - سیامک آقایی با حضور نوازندگان برجسته بین‌المللی منتشر می‌شود - تصویر 1

توسط موسسه فرهنگی هنری «گوشه»؛

«سفر سنتورِ» سیامک آقایی با حضور نوازندگان برجسته بین‌المللی منتشر می‌شود

آلبوم «سفر سنتور» تازهترین اثر سیامک آقایی آهنگساز و نوازنده برجسته موسیقی ایران به زودی منتشر میشود.

این آلبوم همچون نامش محصولی برآمده از سفرهای متعدد سیامک آقایی و همکاری با هنرمندان برجسته ملل دیگر است. هنرمندانی همچون افرن لوپز از اسپانیا، داوودخان خوشنواز از افغانستان، کوجیرو اومزاکی از ژاپن، کالین جیکوبسن از آمریکا و... در این آلبوم با سیامک آقایی همنوا شدهاند تجربه ای نو در زمینه موسیقی ملل آزموده شود.

«سفر سنتور» بعد از کنسرت تصویری «زِ بعدِ ما» و آلبوم صوتی –تصویری «یاد باد» سومین اثر سیامک آقایی است که در ایران منتشر میشود. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری «گوشه» تولید شده و تا پایان شهریورماه روانه بازار موسیقی خواهد شد.

سیامک آقایی سنتوزنواز برجسته ایرانی که سابقه همکاری با گروه «عارف» استاد فقید پرویز مشکاتیان را در کارنامه خود دارد تاکنون فعالیتهای بینالمللی گستردهای از جمله همکاری بسیار طولانیمدت با گروه «جاده ابریشم» (به سرپرستی یویوما ویلنسل‌نواز برجسته ژاپنی) و ارکستر «دِ نایتس» داشته است. او هماکنون چند ماهی است که کنسرت «باز عشق» را به شکل توری گسترده در شهرهای مختلف ایران اجرا میکند. آقایی با همراهی کامران منتظری تاکنون به شهرهای تبریز، همدان، یزد، خرم‌آباد، رشت، بندرعباس و سمنان سفر کرده و «باز عشق» که برای دونوازی سنتور و تمبک ساخته شده را روی صحنه بردهاند. این تور در سال جاری ادامه خواهد داشت.

اختصاصی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه