- امیر تتلو - به تلویزیون می‌آید؟!

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

23-477
امیر تتلو، خواننده زیرزمینی و رپ خوان جنجالی که اخیراً مواضعی متفاوت از گذشته اتخاذ کرده، در آخرین یادداشت خود مدعی شد که رسماً به صداوسیما دعوت شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از پارسینه، این خواننده در آخرین پست خود نوشته است: «راستش تازِگیا همه مسئولینِ کشور به من لطف دارن و با آغوشِ باز ازَم حمایت می‌کنن، حتی به تازگی به صداوسیمای ایران دعوت شدم!! اول باید بگم که دستِ همَتون رو می‌بوسم و روزی صد بار خدا رو شکر می‌کنم که بالاخره تونستم مفید باشم و موجه!! مسئله دوم اینه که مجبور شدم قبول نکنم و یکم دیگه صبر کنم!! فکر می‌کنم رو آنتنِ صداوسیما رفتن خیلی احساس مسئولیت و لیاقت می‌خواد!! از بچه کوچیک می‌بینتت تا استاد دانشگاه!!! دوست دارم MCI-adsبه اون لیاقت و پختگی برسم که اگه اومدم بتونم سازنده باشم و کار مثبت بکنم!!! اگه قرار باشه واسه تو چشم بودن و معروفیت باشه که همین الانشم بیش از حد شده و بسه!!! ولی قول می‌دم یعنی آرزووووومه که خیلی زووود به این آمادگی برسم و بیام تو تلویزیون و واقعا خدمت کنم!!! همینطور تو فوتبال و همینطور تو خیریه‌هااا!! خدایا خودت مثل همیشه کمکم کن و بهم قدرت بده!! الهی آمین!»

پارسینه در ادامه نوشت: به نظر می‌رسد عزت‌الله ضرغامی در آخرین ماه‌های حضور در مقام ریاست سازمان صداوسیما تصمیمات خاص و معناداری برای این «آخرین روز‌ها» گرفته است!

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه