- اطاق عمل - مدیری در مرحله پیش تولید قرار گرفت

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

«اطاق عمل» مدیری در مرحله پیش تولید قرار گرفت

 «اطاق عمل» مدیری در مرحله پیش تولید قرار گرفت

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه تهران گفت: سریال طنز «اطاق عمل» به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی حمید رضا مهدوی اکنون در مرحله پیش تولید و نگارش فیلمنامه است.

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازتسنیم، سیدعلی اکبر محمودی مهریزی مدیر گروه فیلم و سریال شبکه تهران گفت: سریال طنز «اطاق عمل» به کارگردانی مهران مدیری و تهیه کنندگی حمید رضا مهدوی اکنون در مرحله پیش تولید و نگارش فیلمنامه است.

وی افزود: این سریال طنز در 90 قسمت 40 دقیقه‌ای برای مخاطبان شبکه تهران تولید خواهد شد و داستان آن پیرامون اتفاقات در یک بیمارستان است که فیلمنامه آن توسط چند تن از نویسندگان مطرح حوزه طنز نگارش شده است.

محمودی ادامه داد: مهدی ژوله، خشایار الوند، پیمان و محراب قاسم خانی و الهه زارع‌نژاد تیم نویسندگی این گروه را شامل می‌شوند که این گروه زیر نظر مهران مدیری کارگردان این مجموعه فعالیت می‌کنند.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه تهران درباره تیم بازیگری این مجموعه تاکید کرد: تیم بازیگری این مجموعه را جمعی از بازیگران طنز‌پرداز و شناخته شده طنز و کمیک تشکیل می‌دهند.

«خوشبختی در می‌زند» در نوروز 94

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه تهران در ادامه یاد آور شد: مجموعه طنز «خو شبختی در می‌زند» نیز که برای نوروز 94 در نظر گرفته شده است، نگارش فیلمنامه آن به اتمام رسیده است و پس از تامین اعتبار این کار در مرحله پیش تولید قرار خواهد گرفت.

این مجموعه تلویزیونی دارای مضمون خانوادگی -اجتماعی با لایه‌های طنز است و خلاصه آن داستان درباره زندگی زوجی است که به دلیل برخی اختلافات و اتفاقات غیرقابل پیش بینی شده با وجود دو فرزند قصد جدایی از یکدیگر را دارند و اما به واسطه اتفاقی که برای زن خانواده می‌افتد، آن‌ها باید تصمیم دیگری بگیرند و.....

ادای دین به همسران رزمندگان جنگ تحمیلی

مدیرگروه فیلم و سریال شبکه تهران در ادامه با اشاره سریال «39 هفته» ادامه داد: این مجموعه تلویزیونی درهفت قسمت 45 دقیقه‌ای در ژانر دفاع مقدس برای پخش در هفته دفاع مقدس طراحی شده است و محوریت آن ادای دین به همسران رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است. خلاصه داستان این سریال در مورد زندگی یک زوج جوان است که از زندگی مشترک ��ن‌ها بیست روز می‌گذرد که شخصیت اصلی داستان به عنوان بسیجی به جبهه اعزام می‌شود. فیلمنامه این اثر به قلم احمد رفیعی‌زاده نگارش شده است

تقدیر با رویکرد امر به معروف و نهی منکر

شبکه تهران در کنار تولید آثار طنز، برای پاسداشت فریضه امر به معروف و نهی از منکر و شهدای گرانقدر این فریضه دینی تولید این مجموعه تلویزیونی با این رویکرد را در دستور کار خود قرار داده است که نام این مجموعه تلویزیونی «تقدیر» است. این مجموعه تلویزیونی در 40 قسمت 35 دقیقه با محوریت پاسداشت شهدای امر به معروف و نهی از منکر به قلم مسعود بهبهانی نیا نگارش شده است.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه