گلچین بازیکنان تکواندو و فوتبال در مجموعه «سراب» +تصاویر

ایران بانو دات کام

مجموعه ۳ قسمتی «سراب» با خوانندگی «احسان غیبی» در تیتراژ مراحل فنی تولید را می‌گذراند.

 

اخبار , اخبار فرهنگی , فیلم سراب

 

تدوین فیلم سراب در 3 قسمت 60 دقیقه‌ای به کارگردانی سعید چاری و تهیه‌کنندگی مهدی الهیاری به پایان رسید و قرار است یک نسخه 90 دقیقه ای سینمایی نیز از این فیلم تدوین شود.
 

اخبار , اخبار فرهنگی , فیلم سراب

 

تصویربردای این فیلم که یک درام اجتماعی - ورزشی است در ماه گذشته به پایان رسیده بود و بلافاصله تدوین فیلم آغاز شد و از آنجا که راش‌های فیلم بیشتر از تایم یک فیلم سینمایی بود تصمیم بر این گرفته شد تا بصورت سریال در سه قسمت تدوین شود.

 

اخبار , اخبار فرهنگی , فیلم سراب

 

چاری در این باره به فارس گفت: در فیلم سراب بیشتر به حواشی ورزشکاران و قهرمانان ورزشی می‌پردازیم و در واقع این 3 قسمت فصل اول سریال است که به حواشی ورزش‌های رزمی و بوکس می‌پردازد این فیلم یک درام اجتماعی ورزشی است که فیلمنامه‌اش توسط ثنا صادقی نوشته شده است و داستان یک قهرمان بوکس ایرانی است که در زندگی‌اش تنها هدفش این بود که روزی قهرمان بوکس جهان شود و به همین دلیل نه فرصت درس خواندن پیدا می‌کند و نه به حرفه و فعالیتی می‌پردازد.

 

او بالاخره قهرمان جهان می‌شود اما چون حرفه و کسب و کار درست و حسابی ندارد و تحصیلاتش را هم به پایان نرسانده بود دچار مشکلات مالی بسیار زیادی می‌شود و  همین مشکلات مالی او وارد مسابقات شرط بندی و غیر قانونی و گرفتار باندهای مافیایی ورزش می‌کند و او را از هدف اصلی اش دور می کند بطوری که مسیر زندگی اش به کل عوض می شود.

 

اخبار , اخبار فرهنگی , فیلم سراب

 

چاری ادامه داد: قرار است این مجموعه را در 12 قسمت تولید کنیم که در قسمت‌های بعدی به ورزش‌های دیگری مانند کشتی – تکواندو – قوی‌ترین مردان ایران و مسابقات رالی می‌پردازیم که فیلمنامه‌اش در حال نگارش است.

 

اخبار , اخبار فرهنگی , فیلم سراب

 

چاری تصریح کرد: فضای اکشن جدیدی را در این فیلم تجربه کردیم و سعی کردیم چند نوع مبارزه در فیلم داشته باشیم. مبارزات خیابانی در کنار مبارزات رینگ‌های غیر قانونی و قفس از جمله سکانس‌های مهیج این فیلم می تواند باشد.


این فیلم با همکاری سازمان رفاه خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران تولید می‌شود و در کنار ورزش به موضوعات اجتماعی دیگری مانند مشکل مسکن – کارتن خواب‌ها – بیکاری و خوابگاه‌های دخترانه و  ... نیز می‌پردازد.

 

اخبار , اخبار فرهنگی , فیلم سراب

 

بازیگران این فیلم ترکیبی از ورزشکاران مانند یوسف کرمی قهرمان تکواندو – امیر حسین فشنگچی بازیکن سابق پرسپولیس و علیرضا استکی مربی تیم ملی بوکس ایران در کنار بازیگرانی مانند رضا رویگری – ثنا صادقی – شراره رخام – امیر زریوند – محمد فیلی – کیسان کامجو – مجید شهریاری – سیاوش قاسمی – رضا کوهستانی – کیمیا بابائیان – سپیده ذاکری – ایدا کرمی – ساناز حبیبی – هادی عبدالمالکی هستند.

 

تدوین فیلم توسط سعید چاری انجام شده است و فیلم اکنون وارد مرحله صداگذاری و آهنگسازی شده است و همچنین احسان غیبی خواننده تیتراژ این فیلم است که یک آهنگ با موضوع تیم ملی هم با صدای او در فیلم استفاده شده است.


سایر عوامل «سراب» عبارتند از: کارگردان و تدوین: سعید چاری – تهیه کننده: مهدی الهیاری – مجری طرح: حبیب الهیاری – مدیر تصویربرداری: محسن دهقان نژاد – طراح گریم: جنان صدفی – طراح صحنه: محمد صفایی – طراح لباس: مهرداد احمدی – مدیر تولید: مهدی قنبری.
اخبار فرهنگی - فارس

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه