گران قیمتی ترین حلقه های نامزدی در جهان

گران قیمتی ترین حلقه های نامزدی در جهان

استفاده از جواهرات متفاوت در ظریف و زیبا دیده شدن یک زن نقش بسیار مهمی دارد و وقتی زنان از جواهرات مرسوم و گران قیمت استفاده میکنند بسیار افسانه ای دیده می شوند. الماس یکی از جواهرات بسیار گران قیمت ، زیبا و مجللی می باشد که شما می توانید در زندگی ببینید. انسان های ثروتمند بسیاری هستند که از این جواهر گرانبها در مدل های متفاوت استفاده می کنند اینجا شما می توانید گرانقیمتی ترین حلقه های نامزدی در جهان را مشاهده کنید.

۱۰- حلقه نامزدی پرنسس دیانا به ارزش ۱۳۷,۲۰۰ دلار

پرنسس دیانا

پرنسس دیانا این حلقه نامزدی را در سال ۱۹۸۱ از شاهزاده چارلز ولز دریافت کرد. در آن زنان این حلقه از ۱۴ الماس کوچک در لبه و الماس یاس کبود آبی رنگ ۱۸ قیراط تشکیل شده بود. این حلقه با ارزشی به مقدار ۱۳۷,۲۰۰ دلار در بین گرانبها ترین حلقه های نامزدی قرار دارد.

۹-حلقه نامزدی آنا کورنیکوا به ارزش ۲٫۵ میلیون دلار

آنا کورنیکوا

آنا کورنیکوا این حلقه نامزدی گرانقیمت و زیبا که ساخته شده از الماس ۱۱ قیراط با برش مرکزی گلابی صورتی با سنگ تریلیون در اطراف آن است را از انریکه ایگلسیاس دریافت کرده که قیمت کنونی آن ۲٫۵ میلیون دلار است.

۸-حلقه نامزدی کاترین زتا جونز به ارزش ۲٫۵ میلیون دلار

کاترین زتا جونز

حلقه نامزدی کاترین زتا جونز از الماس ۱۰ قیراط گلابی شکل ساخته شده که به صورت افقی قرار گرفته و با ۲۸ الماس کوچکتر احاطه شده است.

۷-حلقه نامزدی ژاکلین به ارزش ۲٫۶ میلیون دلار

ژاکلین

ژاکلین این حلقه نامزدی مخصوص که فقط آن را دو بار به دست کرده را از آریستوتل اوراسیس گرفته است. این حلقه که با الماس لسوتو ۴۰ قیراط ساخته شده بیشتر عمر خود را در ویترین بانک سپری کرده است و قیمت اخیر آن ۲٫۶ میلیون دلار می باشد.

۶-حلقه نامزدی ملانیا ناس به ارزش ۳ میلیون دلار

ملانیا ناس

دونالد ترامپ این حلقه نامزدی زیبا و گرانقیمت با برش الماس زمرد ۱۵ قیراط که روی یک سبد پلاتینی قرار دارد را ساخته است.

۵-حلقه نامزدی جنیفر لوپز به ارزش ۴ میلیون دلار

جنیفر لوپز

در مورد مارک انتونی گفته می شود که وی از پوشش مردان چیزی نمیداند و استاد این است که زنان چه چیزی را دوست دارند و می داند که چگونه یک حلقه نامزدی پر زرق و برق را بگیرد. این حلقه به وسیله نیل لین و با الماس آبی ۸٫۵ قیراط طراحی شده است.

۴-حلقه نامزدی گریس کلی به ارزش ۴٫۷ میلیون دلار

گریس کلی

این حلقه الماسی گران قیمت از کارتیر معروف ۱۰٫۴۷ قیراطی می باشد و گریس کلی این حلقه را از شاهزاده راینر در روز نامزدیش دریافت کرده است.

۳-حلقه نامزدی پاریس هیلتون به ارزش ۴٫۷ میلیون دلار

پاریس هیلتون

او این حلقه را از نامزد سابقش پاریس لاتسیس گرفته است و اعلام کرده که این حلقه بسیار بزرگ بوده و به دستش آسیب میرساند. این حلقه از طلای سفید ۲۴ عیار ساخته شده که یک الماس مستطیلی شکل در داخل آن قرار دارد. او بعد از جدایی اش حلقه را برای کمک به بازماندگان طوفان کاترینا به حراج گذاشت.

۲-حلقه نامزدی بیانسه به ارزش ۵ میلیون دلار

بیانسه

حلقه نامزدی بیانسه به وسیله جواهر فروش لوران شوارتز با برش ۸ ضلعی الماس ۱۸ قیراطی که داخل یک انشعاب پلاتینیومی قرار دارد طراحی شده است و بیانسه آن را از شوهرش جی زی دریافت کرده است.

۱-حلقه نامزدی ملکه الیزابت تیلور به ارزش ۸٫۸ میلیون دلار

الیزابت تیلور

گرانقیمتی ترین حلقه نامزدی جهان متعلق به ملکه الیزابت تیلور بوده و به وسیله ریچارد برتون به او داده شده است. حلقه از الماس ۳۳٫۱۹ قیراط ساخته شده که از لحاظ شیمیایی کاملا خالص و دارای وضوح بسیار بالایی است. بعد از مرگ وی این حلقه به حراج گذاشته شد و به وسیله یک کلکسیونر آسیایی خریداری شد.

برچسب ها:آنا کورنیکوا, الیزابت تیلور, بیانسه ناولز, پاریس هیلتون, پرنسس دیانا, جنیفر لوپز, حلقه نامزدی, ژاکلین, گریس کلی, ملانیا ناس
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه