کنسرت - روزبه نعمت الهی - با شعار - انسان و زمین را رعایت کنیم - برگزار می شود

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

روزبه نعمت الهی کنسرتش را با شعار «انسان و زمین را رعایت کنیم» و با هدف «حمایت از صلح و حفاظت از محیط زیست» برگزار می‌کند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از موسیقی ایرانیان، «روزبه نعمت‌الهی» که 18 شهریور ماه 1393 در تهران روی صحنه می‌رود، از برگزاری این کنسرت با هدف «حمایت از انسان و محیط زیست» خبر داد، این هنرمند ضمن اعلام این مطلب، با اظهار تأسف از بروز جنگ و درگیری در نقاط مختلف دنیا که علاوه بر صدمات جانی به انسان‌ها، موجب تخریب محیط زیست هم می‌شود، گفت: «کنسرت شهریور ماه با شعار «انسان و زمین را رعایت کنیم» و با هدف «حمایت از صلح و حفاظت از محیط زیست» برگزار خواهد شد تا شاید تلنگری برای همه ی ما باشد. نکته ی مهمی که بسیاری از ما فراموش کرده‌ایم و باید مد نظرمان باشد، این است که زمین پس از ما هم برقرار است و نسل‌های بعد از ما هم به زمین و آنچه در آن است احتیاج دارند».

نعمت الهی همچنین از تمهیدات ویژه برای طراحی دکور صحنه در این کنسرت و برنامه‌ی ویژه ‌ای که تا کنون در کنسرت‌های پاپ اتفاق نیفتاده و موجب غافلگیری حضار می‌شود خبر داد.

روزبه نعمت الهی همراه با ارکستری به رهبری «سهیل بیانی‌مهر»، 18 شهریور 1393 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به اجرای زنده خواهد پرداخت و قطعاتی از آلبوم‌ها و تک آهنگ‌هایش را اجرا خواهد کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه