کنسرت بزرگ - حافظ ناظری - با همراهی - شهرام ناظری - در ایران برگزار می شود

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

«حافظ ناظری» خواننده آلبوم موسیقایی «بعد یازدهم» بعد از بازگشت از سفرهای خارجی خود شهریور ماه امسال تازه‌ترین کنسرت موسیقایی خود را برای اولین بار در ابران به روی صحنه می‌برد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از روابط عمومی کنسرت، حافظ ناظری که بعد از انتشار آلبوم «بعد یازدهم» از مجموعه سمفونی رومی به موفقیت‌هایی دست پیدا کرده است، قصد دارد شهریور ماه سال جاری تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار وزارت کشور برگزار کند و شهرام ناظری نیزاین خواننده را همراهی خواهد کرد.

گفته می‌شود در این کنسرت تعدادی از نوازندگان خارجی که با حافظ ناظری در پروژه بعد یازدهم همکاری داشته‌اند، حضور خواهند داشت.

حافظ ناظری پیش از این نیز در کانادا و چند شهر مهم آمریکا به اجرای برنامه پرداخته بود و این برای اولین بار که وی قطعات آلبوم «بُعد یازدهم» را در تهران اجرا می‌کند. البته هنوز تاریخ دقیقی برای برگزاری کنسرت اعلام نشده اما سامانه فروش اینترنتی ۸۴۲۰۰ آمادگی خود را برای فروش اینترنتی بلیت اعلام کرده است.

پروژه موسیقایی «بعد یازدهم» از جمله آلبوم‌های موسیقایی پرحاشیه این روزهای موسیقی کشورمان است که بعد از انتشارش با واکنش‌های متفاوتی رو به رو شده است. این آلبوم طبق گفته صاحبانش تاکنون در بازارهای متعدد فروش آثار موسیقایی با موفقیت‌هایی روبه رو شده است که از آن جمله می‌توان به قرار گرفتن در رتبه نخست چارت موسیقی کلاسیک «بیلبورد» اشاره کرد.

این آلبوم در داخل کشورمان همچنان با واکنش‌های منفی و مثبت هنرمندان و صاحب نظران مواجه است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه