پوشش تصویری سوگواره - احلی من العسل - در شبکه دو

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

پوشش تصویری سوگواره «احلی من العسل» در شبکه دو

پوشش تصویری سوگواره «احلی من العسل» در شبکه دو

سومین سوگواره «احلی من العسل» امسال دهم آبان همزمان با هفتم محرم از شبکه دو و شبکه‌های استانی پخش می‌شود.

به گزارش راسخون ، «حبیبی» دبیر ستاد سوگواره «احلی من العسل» با اعلام این خبر در گفت‌وگو با فارس گفت: امسال نیز همچون دو سال گذشته با همکاری شورای معارف سازمان صدا و سیما، معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و هیأت رزمندگان اسلام، سوگواره «احلی من العسل» به منظور تجلیل از شهدای نوجوان کربلا به ویژه حضرت قاسم بن الحسن(ع) به عنوان الگوی تمامی نوجوانان پیرو سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: این مراسم در دو سال گذشته تنها در تهران و چند استان دیگر کشور برگزار شد ولی امسال با شکوه بیشتری، روز شنبه دهم آبان مصادف با هفتم محرم ساعت 10 صبح و بطور همزمان در تمامی مدارس سراسر کشور با حضور هزاران تن از دانش‌آموزان حسینی در اماکن تعیین شده در تهران، مراکز استانها و بسیاری از شهرهای کشور برگزار خواهد شد و به صورت زنده و مستقیم از شبکه های ملی و استانی سازمان صدا و سیما پخش می شود.

حبیبی ابراز کرد: علاوه بر این قرار است در هر استان، از یک یا چند شهید دانش آموز آن استان به عنوان پیروان حقیقی حضرت قاسم ابن الحسن(ع) تجلیل به عمل آید.

دبیر ستاد سوگواره تصریح کرد: به منظور آماده سازی نوجوانان و خانواده های آنان با این همایش، تیزری تهیه شده که قرار است از شبکه دو و سایر شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش شود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه