پخش مستند - نبرد خاموش - از شبکه افق سیما

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

پخش مستند «نبرد خاموش» از شبکه افق سیما

پخش مستند «نبرد خاموش» از شبکه افق سیما

مستند نبرد خاموش با موضوع «تحریم» فردا، یکشنبه 16آذرماه ساعت 20 از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس ، موضوع این فیلم مستند که قبلا در چهارمین جشنواره فیلم عمار در بخش اقتصاد مقاومتی فانوس بلورین بهترین کارگردانی و بهترین مضمون را از آن خود کرد، «تحریم» است.

نبرد خاموش، داستان روزنامه‌نگاری است که در سال 91 و به دلیل کسری بودجه ناشی از تحریم نفت ایران و گرانی کاغذ، از کار بیکار و ماهنامه‌ای که در آن فعالیت می کرد تعطیل شد؛ او در مسیر جست‌وجوی خود به بررسی سهم تحریم‌ها از یک سو و سوءتدبیر دولت‌ها و همچنین مشکلات ساختاری و مافیاهای اقتصادی از سویی دیگر می‌پردازد.

این فیلم در موسسه سفیرفیلم ساخته شده است که تهیه‌کنندگی و کارگردانی آن را مصطفی رضوانی و روایتگری آن را محمدرضا رضاپور ـ سردبیر کنونی ماهنامه نقد سینما ـ به عهده دارد.

مستند نبرد خاموش، بازتابی است متفاوت از مشکلات اقتصادی ایران در سال 91 مشکل واردات دارو و مرگ بیماران، تحریم حوزه نفت و گا�� و عدم تامین بودجه، بیکاری هزاران نفر از کارگران صنعت خودرو و نقش دولت‌ها و مافیاها را بررسی می‌کند.

این مستند پیش از این در دانشگاه علم و صنعت با حضور دکتر حسن عباسی رونمایی و سپس همراه با استقبال دانشجویان در دانشگاه‌های متعددی در سراسر کشور اکران شد.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه