وقتی رامبد جوان عادل فردوسی‌پور را حسابی تحویل گرفت/ عادل فردوسی‌پور درباره «نود» چه گفت؟
اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

وقتی رامبد جوان عادل فردوسی‌پور را حسابی تحویل گرفت/ تو چطور می‌توانی اینقدر موفق باشی؟

عادل فردوسی‌پور امشب میهمان برنامه «خندوانه» بود و درباره خودش و برنامه‌اش سخن گفت.

رامبد جوان در آغاز برنامه گفت: «به نظرم لیز‌تر از این آدم وجود ندارد چون مثل ماهی از دست آدم سر می‌خورد. خیلی از شب‌ها به من زنگ زده و تشویقم کرده و من در تمام این شب‌ها به او اصرار و اصرار کردم که به برنامه بیاید و او گفته نه.»

جوان افزود:‌ «تا این که یک شب به من گفت هر وقت بخواهم بیایم خودم بهت زنگ می‌زنم و بالاخره زنگ زد.»

مجری «خندوانه» به فردوسی‌پور گفت: «تو چه جوری می‌توانی اینقدر موفق باشی؟ به نظرم از تماشای آدم‌ها می‌شود یک چیزهایی یاد گرفت و آدم از تماشای تو موفقیت را یاد می‌گیرد. موفقیتی که تویش پر از صداقت، نکته‌بینی، هوش، پشتکار و استقامت است.»

عادل فردوسی‌پور درباره «نود» چه گفت؟
 فردوسی‌پور در این برنامه پیرامون «نود» گفت: «رامبد تو خودت می‌دانی حفظ یک جایگاه چقدر سخت است. به دست آوردن موفقیت کار ساده‌ای است ولی نگه داشتن آن بسیار سخت است. ۱۷ ـ ۱۸ سال است از شروع برنامه نود می‌گذرد و طی این مدت مردم همچنان ارتباط خوبی با این برنامه دارند.»

او درباره اقبال مردم به این برنامه اظهار داشت: «یکی از دلایلش این است که همیشه سعی کردم با مردم صادق باشم. از ریاکاری و اجرای ریاکارانه و فیلم بازی کردن پرهیز داشتم و سعی کردم همیشه خودم باشم. یک سری خط قرمز و اصول هم داشتم که همیشه سعی کردم خودم و برنامه‌ام از آن عبور نکنیم.»

 فردوسی‌پور اد��مه داد: «اوایل فقط آقایان مخاطب برنامه ما بودند اما حالا از خانم خانه‌دار گرفته تا دختر جوان برنامه‌ را می‌بینند چون «نود» گرایش اجتماعی پیدا کرد و همین باعث شد که مخاطب بیشتری آن را ببینند.»

اخبار فرهنگی - خبرآنلاین

 

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه