نوازنده - نوایی نوایی - از بیمارستان مرخص می‌شود

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

1410766505975_Harirchi-17
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان خراسان رضوی از توجه‌ی ویژه‌ی دولت به مراحل درمانی «غلامعلی پورعطایی» – دوتارنواز – خبر داد.

سعید سرابی، اظهار کرد: رییس‌جمهور، وزیر ارشاد، معاون امور هنری و مدیران فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در تمام مراحل درمانی غلامعلی پورعطایی – نوازنده و خواننده‌ی قطعه‌ی نوایی‌نوایی – پیگیر سلامتی این دوتارنواز برجسته‌ی کشور بوده‌اند.

او ادامه داد: هنگامی که جناب پورعطایی بیمار شد، دوستان به دیدار ایشان رفتند. ریاست محترم جمهور هم که به استان سفر کرده بودند، ماجرا را پیگیری می‌کردند و به‌دستور ایشان، در بیمارستان رسیدگی کاملی صورت گرفت و آقای پورعطایی در تمام مراحل درمان تحت مراقبت بودند.

وی همچنین به ادامه‌ی مراقبت‌های پزشکی پس از بازگشت هیئت دولت به تهران، اشاره و بیان کرد: رسیدگی‌های پزشکی حدود 10 روز بعد از سفر هیئت دولت نیز ادامه پیدا کرد و آقای پورعطایی به مرحله‌ای رسید که طبق نظر پزشکان باید از بیمارستان مرخص شود.

MCI-adsمدیرکل فرهنگ و ارشاد استان خراسان رضوی اظهار کرد: بنا به دستور رییس‌جمهور، مراحل درمان در بیمارستان رایگان انجام شد و عمل جراحی یا رویداد ویژه‌ای هم پیش نیامد که نیاز به حمایت مالی خاصی باشد.

او با تأکید بر این‌که غلامعلی پورعطایی هیچ‌گاه نگاه مادی به حمایت‌ها نداشته است، گفت: گروه پزشکی بیمارستان امام رضا (ع) معتقد است که آقای پورعطایی می‌تواند از بیمارستان مرخص شود و خوشبختانه مشکل عفونت ریه‌ی او نیز برطرف شده است.

وی پورعطایی را هنرمندی ارزشمند در عرصه‌ی موسیقی کشور دانست و افزود: همه‌ی کارکنان ارشاد استان، پیگیر سلامتی ایشان هستند و در بیمارستان هم جویای احوال بودیم. روز عیادت در بیمارستان نیز سلام آقای مرادخانی – معاون هنری وزارت ارشاد – را به او رساندیم تا بدانند همه‌ی بخش‌ها جویای سلامتی ایشان هستند.

غلامعلی پورعطایی، نوازنده‌ی دوتار و خواننده آوازهای عارفانه و عاشقانه خراسان، پس از گذراندن دوره‌ای بیماری در منزلش در تربت جام، با حمایت نهاد ریاست‌ جمهوری در بیمارستان امام رضا (ع) در مشهد بستری شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه