مسعود امامی: نام آلبوم جدیدم - زیباترین - است

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از موسیقی ما، خواننده «امون بده» پس از چند هفته پرخبر در حالی که قصد داشت درباره شایعات فراوان حول و حوش کنسرت اخیرش سخن بگوید، از اتفاقات جالبی در آینده نزدیک خبر داد. او همچنین درباره برخی اتفاقات حاشیه‌ای چند هفته گذشته هم سخن گفت. به گزارش «موسیقی ما»، مسعود امامی در پی حواشی به وجود آمده در کنسرت آخر خود در تهران و برخی اتفاقات و ماجراهای عجیب در فضای مجازی که قرار بود آخرین کنسرتش را تحت تاثیر قرار دهد و به تخریب این خواننده منجر شود، گفت: « حرف كه زیاد بود اما زمان و حوصله‌اش نبود. بعد از طى شدن مراحل حقوقى و حكم و اجازه دادگاه حرف خواهم زد. من قواعد اين بازى را خيلى خوب بلدم ولى ترجيحم چيزهايى هستند كه خيلى خيلى راهشان از روح بازى دور است.»

امامی گفت: « روزى مى رسد كه همه از كاهايى كه كردند پشيمان مى شوند . اما اصولا و به تجربه مطمئنم كه آن روز خيلى دير است. وقت گذاشتن براى بيهوده گويى و حرافى با شعار افشاگرى و ... بدترين نوع دفاع از شخصيت انسانى و حيثيت به اصطلاح هنري است. بنابراین من با حفظ تمام اصول اخلاقی و انسانی سعی کرده‌ام تنها کار خودم را بکنم و به زودی اتفاقات جالبی رخ خواهد داد.»

این خواننده درباره جزئیات آلبوم جدید خود نیز برای نخستین بار اطلاعاتی را در اختیار خبرنگار سایت «موسیقی ما» قرار داد و گفت: « نام آلبوم جدیدم «زیباترین» است. خودم، سونيا مكارى پور، حسن عليشيرى، محمد چنارى و نرگس جعفرى ترانه های آنرا سروده ایم وحامد حسينى، هومن نامدارى، انوش تقوى، محمد چنارى، على حسين زاده، سپند الهى و آرتين زمانى هم در بخش موسیقی این اثر در کنارم حضور دارند.»

امامی درباره زمان انتشار آلبوم هم گفت: «اين آلبوم قرار است اواسط دي ماه به تهيه كنندگى سحر سلامت در بازار موسیقی کشور توزیع شود. این آلبوم احساسی ترین و دلی ترین آلبوم من است و برای پخش آلبوم نیز مشغول طراحی یک سیستم جدید هستیم. آلبوم در آخرین مراحل اخذ مجوزهای لازم برای انتشار است و و به موازات وارد مرحله میکس و مستر شده است. اطمینان دارم این آلبوم می تواند مخاطبان موسیقی را راضی نگه دارد.»

ترانه سرا و خواننده با سابقه پاپ درباره حضورش در یک برنامه رادیویی نیز گفت: « از بچگى عاشق برنامه هاى شبانه راديو به خصوص «راه شب» بودم. اجراى برنامه «راه شب» پنجشنبه شب‌ها، تحقق يكى ديگر از روياهایم بود . بابت این اتفاق از خانم فاطمه آل عباس ممنونم . تجربه شيريني بود که برای من بسیار لذتبخش بود.»

مسعود امامی درباره تحلیل خود از سومین جشن سالانه «موسیقی ما» که هفته گذشته در تالار وحدت برگزار شد نیز در انتهای صحبت‌هایش گفت: «من اولین کسی بودم که صبح روز بعد جشن «موسیقی ما» در صفحات شخصی ام به تمام دست اندرکاران این جشن بابت چنین برنامه ای تبریک گفتم. جشن موسيقى ما از بهترين و آبرومندانه‌ترين جشن‌هاى مربوط به موسيقى، شايد در تاريخ موسيقى كشور بود. امیدوارم روزی برسد که این برنامه مستقل بتواند به صورت زنده از تلویزیون پخش شود.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه