مراسم لیالی قدر در شبکه‌های سیما

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

مراسم لیالی قدر در شبکه‌های سیما

مراسم لیالی قدر در شبکه‌های سیما

شورای معارف سیما از پخش زنده مراسم احیا در حرم‌های متبرک، مساجد، حسینیه ها و دانشگاه ها خبر داد.

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازفارس ،  امسال نیز همچون سال های پیش همه شبکه های سیما پخش مراسم پرفیض شب های قدر را در دستور کار دارند و هر یک از شبکه ها مراسم این شب ها را از یکی از اماکن عمومی روی آنتن می برند.

بر اساس این گزارش مراسم احیای شب نوزدهم به ترتیب شبکه‌های یک تا پنج از حرم امام رضا(ع)، ساعت 21:30، مهدیه تهران ساعت 22، حسینیه همدانی ها ، ساعت 22، دانشگاه تهران بعد از نماز مغرب و عشا و مصلای تهران، ساعت 22 روی آنتن می رود. شبکه های قران و معارف و جام جم سیما نیز این مراسم را از حرم حضرت احمدبن موسی(ع)، بعد از نماز مغرب و عشا و حرم امام رضا(ع) ، ساعت 21:30 پخش خواهند کرد.

در دومین شب از لیالی قدر نیز شبکه های یک تا پنج پخش مراسم احیاء را به ترتیب از حرم امام رضا(ع)، ساعت 21:30، حرم امام خمینی (ره) ، ساعت 21، حسینیه همدانی ها، ساعت 22 ، دانشگاه امام صادق(ع)، ساعت 22:30 ، حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، ساعت 22 در دستور کار دارند. همچنین شبکه های قرآن و معارف و جام جم نیز مراسم را از حرم حضرت معصومه (ع) ساعت 21:45 پوشش می‌دهند.

در سومین احیای رمضان 93 نیز شبکه های یک تا پنج سیما به ترتیب مراسم لیالی قدر را از حرم امام رضا(ع)، ساعت 21، حرم حضرت معصومه (ع) ، ساعت 21:45 ، حسینیه همدانی ها، ساعت 22 ، مسجد مقدس جمکران ، ساعت 24 و امامزاده صالح بعد از نماز مغرب و عشا  روی آنتن می برند. همچنین شبکه های قرآن و معارف سیما و جام جم نیز مراسم شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان را از مسجد جامع گرگان بعد از نماز مغرب و عشا  و حسینیه همدانی ها ساعت 22 پخش خواهند کرد.
 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه