مرادخانی از انتخاب قریب الوقوع مدیر دفتر موسیقی وزارت ارشاد خبرداد

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

علی مرادخانی

علی مرادخانی

معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از انتخاب قریب الوقوع مدیر دفتر موسیقی وزارت ارشاد بعد از پایان دوران چهارماهه سرپرستی فرزاد طالبی سخن گفت.

علی مرادخانی درباره حضور چند ماهه فرزاد طالبی به عنوان سرپرست دفتر موسیقی وزارت ارشاد و تعیین مدیر دفتر موسیقی اینگونه توضیح داد: در برخی از محافل و رسانه ها مطرح شده که دوران قانونی حضور سرپرست دفتر موسیقی در این سمت سه ماهه است، اما بنده طی استعلامی که از دفتر حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گرفتم متوجه شدم که دوران حضور سرپرست می تواند چهار ماهه باشد، بنابراین هم اکنون حضور آقای طالبی در این سمت به هیچ عنوان غیر قانونی نیست.

وی ادامه داد: طی روزهای باقی مانده ای که برای حضور قانونی جناب طالبی فرصت داریم قطعا با گزینه های مورد نظر وارد گفتگو خواهیم شد و به طور حتم در تلاشیم که هر چه زودتر به جمع بندی لازم برای انتخاب مدیر دفتر موسیقی برسیم. تا چند روز آینده این اتفاق می افتد و ما فرد مورد نظر را برای دفتر موسیقی انتخاب خواهیم کرد.

معاون هنری وزیر ارشاد در پاسخ به این سوال که آیا بهرام جمالی مدیرعامل فعلی بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمیدرضا نوربخش مدیرعامل خانه موسیقی جزو گزینه های مد نظر وزارت ارشاد برای تصدی مدیریت دفتر موسیقی هستند؟ بیان کرد: این دو بزرگوار جزو گزینه های ما برای مدیریت دفتر موسیقی نیستند. البته اولویت ما برای انتخاب مدیر دفتر موسیقی شخصی از بدنه وزارتخانه است اما به طور حتم این دو عزیز در گزینه های ما برای انتخاب مدیر دفتر موسیقی نیستند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه