محسن چاوشی و سینا سرلک قطعه مشترک می‌خوانند

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

انتشار قطعه مشترک یک ستاره پاپ و یک خواننده نامدار موسیقی سنتی، می تواند یک خبر جالب برای دوستداران موسیقی باشد که مدت‌هاست هیچ خبری سورپرایزشان نکرده است. در این قطعه مشترک که احتمالا «بهروز صفاریان» آن را تنظیم می‌کند گویا قرار است «محسن چاوشی» به زبان کردی و «سینا سرلک» با لهجه بختیاری بخواند.

چند ماه پیش و در همان بدو ورود سینا سرلک از آمریکا به ایران، او در برنامه رادیویی «موسیقی من» فرزاد حسنی شرکت و در پایان گفت‌وگویش اعلام کرد که قرار است با محسن چاووشی قطعه مشترکی بخواند؛ خبر جالبی بود که البته چندان پیگیری نشد.

ظاهراً این دو خواننده نامدار موسیقی ایران با هم دیداری داشتند و در آن دیدار، در این باره هم صحبت‌های مقدماتی انجام شده بود. اما همه‌چیز موکول شد به انجام کار تا دو طرف با رضایت کامل دست به انتشار آن بزنند؛ آن هم در شرایطی که نتیجه کار، قطعه متفاوتی از آب در بیاید. به نظر می‌رسید چاووشی کمی درباره نتیجه کار تردید دارد.

پس از تعطیلات نوروز، در صفحه اینستاگرام سینا سرلک، عکسی از او، چاوشی و بهروز و بهنام صفاریان در استودیو منتشر شد تا جدیت دو طرف در ساخت این قطعه مشترک آشکار شود. چند روز گذشته هم سرلک در صفحه اینستاگرامش پستی گذاشت با این مضمون: «عزیزان، منتظر یک سورپرایز هنری باشید.»

به گزارش باید منتظر ماند و دید که شروع کار و اتود‌های اولیه رضایت دو طرف را در پی خواهد داشت یا خیر و این قطعه مشترک که یک خواننده پاپ و یک خواننده سنتی آن را خوانده‌اند و همچنین زبان ترانه که سورپرایزهای بزرگی برای جامعه کم‌اتفاق موسیقی ماست، سرانحام به مرحله انتشار می‌رسد؟

از محسن چاوشی سال گذشته آلبوم «پاروی بی‌قایقی» منتشر شد و سینا سرلک هم پیش از عید، آلبوم «جرس» با موسیقی میدیا فرج‌نژاد را منتشر کرد. او که یکی از شاگردان معروف استاد شجریان است، پیش از این هم سابقه همکاری با موزیسین‌های غیرسنتی را در کارنامه خود دارد که خواندن آواز در آلبوم‌های «رومی 2» و «رومی3» با آهنگسازی و سرپرستی پدرام درخشانی از این دست است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه