مجید سرسنگی، مدیرعامل خانه هنرمندان ایران از سمت خود استعفا داد
اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اعضای شورای عالی خانه هنرمندان با استعفای مجید سرسنگی از سمتش موافقت کرده و محمد سریر، رئیس این شورا موقتا به عنوان سرپرست خانه هنرمندان انتخاب شد

نشست شورای عالی خانه هنرمندان ایران یکشنبه 19 مهر ماه در محل این خانه برگزار شد. در این نشست که با حضور رئیس و اعضای شورای عالی خانه هنرمندان برگزار شد، با درخواست استعفای مجید سرسنگی که برای دومین بار به این شورا ارائه شده بود، موافقت شد.

در این نشست همچنین مقرر شد تا انتخاب گزینه جدید برای سمت مدیرعامل، دکتر محمد سریر، رئیس شورای عالی خانه هنرمندان ایران، نیابتا سرپرستی امور و انجام وظایف مدیرعامل را بپدیزد.

متن کامل مصوبه این شورا به شرح زیر است:

شورای عالی خانه هنرمندان ایران علی رغم عدم موافقت کلیه اعضای خود با استعفای جناب آقای دکتر مجید سرسنگی، نهایتا پس از استماع سخنان، استدلال ها و اصرار ایشان، استعفای مدیرعامل خانه هنرمندان ایران را که برای بار دوم تسلیم این شورا شده بود، مورد پذیرش قرار داد.

این شورا از خدمات ارزنده و نقش سازنده دکتر مجید سرسنگی در دوران تصدی مسئولیت مدیرعاملی خانه هنرمندان ایران قدردانی کرد و این دوران را از جمله پربارترین دوران این مرکز فرهنگی و هنری دانست.

این شورا همچنین مقرر کرد که تا جمع بندی در خصوص گزینه های تصدی این پست و تعیین مدیرعامل جدید، جناب آقای دکتر محمد سریر، رئیس شورای عالی خانه هنرمندان ایران، نیابتا سرپرستی امور و انجام وظایف مدیرعامل را بپذیرد.

 

اخبار فرهنگی - نسیم

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه