قسمت دوم - مراقب! باشم، باشی، باش - به شبکه نمایش خانگی آمد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

قسمت دوم «مراقب! باشم، باشی، باش» به شبکه نمایش خانگی آمد

قسمت دوم «مراقب! باشم، باشی، باش» به شبکه نمایش خانگی آمد

دومین قسمت از مجموعه ۹۰ قسمتی «مراقب! باشم، باشی، باش» به کارگردانی منوچهر صفرخانی وارد شبکه نمایش خانگی شد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس ، دومین قسمت از مجموعه 90 قسمتی (مراقب !باشم ،باشی ،باش) با نام (چقدر وقت داری؟) به کارگردانی و تهیه کنندگی: منوچهرصفرخانی وارد شبکه نمایش خانگی شد.

این ‌فیلم با مضمون طنز به نگاه مادی‌گرای انسان عصر حاضر و دوری از اخلاقیات می پردازد و داستان آن درباره دو باجناق و رفیق قدیمی به نام سیروس وجمشید است که هرکدام معتقدند دیگری شیطان را درس می‌دهد. آن‌ها به تازگی وارد دنیای پرزرق و برق تجارت شده اندو سرمایه‌گذاری کلانی برای واردات کالا کرده‌اند که مرگ ناگهانی سیروس در ابتدای داستان زندگی را برای جمشید تیره و تار می‌کند و ...
از بازیگران اصلی «چقدروقت داری؟» می توان به سعید پیردوست، محمد فیلی، مهتاج نجومی، خشایار راد، محمد شیری، کاظم افرندنیا، سیامک اشعریون، هما خاکپاش، سودابه گرجستانی، محمدرضا نجفی، علی ابوالحسنی، گیتی معینی، فرحناز منافی‌ظاهر، مجید صادق‌نیا، ساجده عبدی، مهدی بوذری، احسان قاضی دریانی، مهدی ثامنی و... اشاره کرد.
منوچهر صفرخانی چندی پیش فیلم «عروسک شکسته» را به عنوان اولین قسمت از مجموعه (مراقب! باشم، باشی، باش) کهبه معضل وقوع جرایم توسط باندهای تبهکارو گرفتاری جوانان در دام اینگونه مسایل و بررسی اعتیاد در خانواده و پیشگیری از آن می پردازد را وارد شبکه نمایش خانگی کرده است که بااستقبال خوبی روبه رو شده است .سایر عوامل اصلی پروژه عبارتند از:نویسنده:مهرداد نیکنام، مدیر تولید: وحید عبادی، جانشین تولید: مریم ضرابی، مشاور کارگردان: محمدرضا نجفی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: سیدمحسن میرحسینی، مدیر تصویربرداری: علیرضا رنجبران، دستیار برنامه‌ریز: پوریا زندباف، طراح گریم: سیاوش گرجستانی، طراح صحنه و لباس: سیدمحسن میرحسینی، دستیار صحنه و لباس: پوریا رومی، فرید طاهری‌فرد، منیره خاجی، مدیر تدارکات: اشکان قاسملو، امور اداری : زیبا باقری ، مشاور رسانه ی: الهه گودرزی.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه