فیلم سینمایی - بدون مرز - ؛ چهارشنبه ساعت ۸ شب در پردیس ملت

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

فیلم سینمایی «بدون مرز»؛ چهارشنبه ساعت ۸ شب در پردیس ملت

 فیلم سینمایی «بدون مرز»؛ چهارشنبه ساعت ۸ شب در پردیس ملت

اولین نمایش «بدون مرز» به کارگردانی امیرحسین عسگری که توانسته جایزه اصلی بخش مسابقه فیلم‌های بلند آسیایی را در جشنواره توکیو تصاحب کند، چهارشنبه ساعت ۲۰ در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازتسنیم، اولین نمایش فیلم سینمایی «بدون مرز» فیلم منتخب جشنواره توکیو، چهارشنبه شب ساعت 20 در پردیس سینمایی ملت برای اولین بار دردر پردیس سینمایی ملت برای اهالی سینما و رسانه اکران می شود.

«بدون مرز» اولین فیلم بلند امیرحسین عسگری به تهیه کنندگی مجتبی امینی که بعد از اولین اکران جهانی خود که توانست جایزه اصلی بخش مسابقه فیلم‌های بلند آسیایی را در جشنواره توکیو تصاحب کند حالا چشم به ج��نواره فیلم فجر دارد و برای رقابت با فیلم‌های بخش مسابقه ایران آماده می‌شود.

«بدون مرز» قصه پسر نوجوانی است که هر روز برای ماهی‌گیری به کشتی به گل نشسته‌‎ای در نقطه صفر مرزی می‌رود و آنجا گوشهء خلوت و دنج اوست، اما حضور غریبه‌ای این آرامش را بر هم می‌زند و اتفاقاتی که در ادامه می‌فتد...

در این فیلم از نابازیگران در کنار عوامل حرفه‌ای سینما استفاده شده است.

به گفته مجتبی امینی تهیه کننده فیلم قرار است «بدون مرز» 4شنبه شب، ساعت ١٩ آذر در مراسمی برای جمعی از مسوولین و اهالی سینما، مطبوعات و انجمن منتقدین سینمای کشور در پردیس سینمایی ملت به نمایش در درآمده و از عوامل آن تجلیل بعمل آید. تا سینماگران داخلی هم بتوانند به تماشای این اثر متفاوت بنشینند.

چیزی که «بدون مرز» را ممکن است به یکی از پدیده‌های احتمالی جشنواره فجر امسال بدل کند تجربه جدیدش در ساخت یک فضای روایی ساده و بدون لکنت است. اتفاقی که برای یک فیلم اولی در سینمای ایران کمتر رخ داده است.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه