فال ,فال روزانه ,فال روزانه سه شنبه 6 آبان 93,فال روزانه سه شنبه 6 آبان ,فال روزانه 6 آبان 93,فال سه شنبه 6 آبان ,فال 6 آبان 93


فال روزانه متولدین فروردین

طرح انقلابی شما ممکن است همین دستوری باشد که رئیستان امروز به شما داده باشد.بااین‌حال باید از موقعیت استفاده کرده و از کمک دیگران برای انجام آن استفاده کنید. نقشه‌ی شما اگر آنرا به مرحله‌ی اجرا درنیاوریوفقط در حد یک ایده بماندقادر نیست مشکلات تورا حل کند. هرچند که ممکن است خود را با تصورِ به وقوع پیوستن یک معجزه، فریب داده باشید. متأسفانه بدون تلاش قادر به کشف قابلیت‌های خود نیستید. خوشبختانه نگرش مثبت وپشتکار شما چاره‌ای برای موقعیت ناگوار کنونی است.


فال روزانه متولدین
اردیبهشت

این اصلاً منطقی نیست که آینده‌ی خود را کاملاً برپایه آنچه امروز می‌اندیشیدپی‌ریزی کنید. مثل این‌که به رؤیاهایتان اجازه‌ی کنترل سرنوشت خود را بدهید. متأسفانه تلاش برای بهدست آوردن دوباره‌ی جایگاهتان فعلاًنتیجه‌ی معکوس خواهد داد. متأسفانه تنها منبع الهامی که دارید با خیال‌پردازی‌هایتاحاطه‌شده است. بعضی مواقع انتخاب مسیری با کمترین مانعباکمال تعجب به سرمنزل کامیابی منتهی می‌شود.


فال روزانه متولدین
خرداد


امروز ممکن است فشار انجام وظایف روزانه برایتان تحمل‌ناپذیر باشد... درک حقیقت زندگی روزمره سخت‌تر از همیشه باشد. وسوسه می‌شوید که اندکی شیطنت به خرج دهید و همکارتان امروز شمارا به چشم یک دردسرسازمی‌بیند. شما از قبلبه‌عنوان یک شعبده‌باز شناخته می‌شدیدو ممکن بود همیشه دیگران را با یک ابتکار بی‌نظیرشگفت‌زده کنید.خوشبختانه می‌توانید دوباره جادویتان را برگردانید اگر اراده نمایید که در خلوت خودتان بیشتر تلاش کنید. هیچ میانبُری وجود ندارد. تنها راه موفقیت تلاش بیشتر است.


فال روزانه متولدین
تیر


ممکن است زود فرسوده شوید اگر به مسئولیت‌های زیادی که دارید اجازهدهید شمارا کنترل کنند. ممکن است که تکیه‌گاه دیگران بودن به شما احساس افتخار و خوشحالی بدهد ولی ظاهراً کسی نیست که نقش تکیه‌گاه را برایتان بازی کند و در مواقع سختی به کمکتان بیاید و حصار امنی فراهم کند. رؤیاهایتان را باکسی که به او اعتماد دارید در میان بهگذارید تا به تحقق بپیوندند. درنهایت شما تنها کسی هستید که می‌توانید ثبات زندگی‌تان را تأمین کنید. اگر نیاز دارید هیچ شرمی در کمک خواستن از دیگران وجود ندارد.


فال روزانه متولدین
مرداد


امروز، انرژی سازنده خود را مهار کنید از آن برایامکان‌پذیر کردن غیرممکن‌ها استفاده کنید. هرچند دیگران ممکن است اعتنایی به تحولات درونی شما نداشته باشند ولی امروز از آن روزهایی است که شما باوردارید که ذهنتان توانایی انجام هر کاری را دارد. اگر می‌توانید چیزی را تصور کنید پس حتماً قادر به اجرایآن هستید. امروز توانایی آن رادارید با تصوراتتان دنیای واقعی را متحول کنید.


فال روزانه متولدین
شهریور


عنصر سازنده‌ی شما رو به شکوفایی است و مشتاق است کهباقدرت تمامشمارا به گرفتن نتیجه هدایت کند. هرچندازخودگذشتگی و پشتکار شما ممکن است امروز به‌اندازه‌یخوش‌بینی‌تان بارور نباشد. وقت بیشتری برای کنجکاوی در مورد رفتارتان هدر ندهید. اولویت‌هایتان را مشخص کنید، برنامه‌ریزی کنید و بدون توجه به نظر دیگران برنامه خودرا عملی کنید. کندوکاو در طبع هنرمندتان می‌تواند بیشتر ازآنچهمی‌اندیشیدسازنده باشد.


فال روزانه متولدین
مهر


احساس نا امنی در مورد مسائل مالی ممکن است امروز شمارا به دردسر بیندازد.اتفاقاًدیگران شمارابانشاط‌تر و جذاب‌ترازآنچه خود می‌پندارید، می‌بینند. شما نمی‌دانید شرایط ناگوار فعلی به خاطر اشتباهات خودتان پیش‌آمده‌اند و راهی برای روبراه کردن مشکلات مالی خود به ذهنتاننمی‌رسد. فراموش کردنموقتی بعضی از جزئیات ممکن است کمی به شما آرامشبهدهد ولی یادتان باشد که مشکلات مالی به‌خودی‌خود حل نمی‌شوند. در ضمن برخورد مناسب شما باعث می‌شود مخاطبتان، احترام بیشتری به شما بگذارد.


فال روزانه متولدین
آبان


باآغاز روز شما می‌توانید روزنه‌ی امیدی در مشکلاتتان ببینید.اوضاع مساعدترمی‌شود و راه موفقیت هموارتر.خوشبختانه این نکات مثبت برایتان اوقات دلپذیری را به ارمغان خواهد آورد. خبر خوب ایناست که امروز همه‌ی اتفاقات به سود شما رقم خواهد خورد. البته کاملاًدست از تلاش برندارید. تلاش کردن درراه اهدافتان می‌تواند اوضاع را بهتر از این کند. هرچندوقتی‌که اوضاع مساعد استبد نیست اندکی به خود استراحت بدهید.


فال روزانه متولدین
آذر


امروز، پیدا کردن راهی برای ایجاد تعادل بینواقع‌گرایی و خوش‌بینیصرف‌نظر از شرایط موجود، کار مشکلی است. ازیک‌طرف اگر زیاده از حد اعتمادبه‌نفس داشته باشید دیگران ممکن است فکر کنند که شما قصد دارید اتفاقات را پررنگ‌تر جلوه دهیدو داستان شمارا باور نخواهند کرد. هرچند اگر به‌اندازه‌ی کافی خوش‌بیننباشید کسی پای صحبت شما نخواهد نشست و شما بی‌یار و یاور خواهید ماند.موفقیت شما درگروتوانایی‌تان در ایجاد تعادل است.


فال روزانه متولدین
دی

امروز زیاد جدی با مسائل برخورد نکنید. با عوض کردن طرز برخوردتان به‌راحتیمی‌توانید شرایط را عوض کنید. ممکن است در آغاز ممکن است از دست دادن جذبه‌ای که به‌سختی به دست آورده‌ایدناراحت‌کننده باشد ولی الآن وقت این است که رویه‌ی دیگری در پیش بگیرید. ایده‌هایالهام‌بخشتان را با دیگران در میان بگذارید و مطمئن باشید که دستیارانتان مشتاقانه در اجرای آن‌ها کوشش خواهند کرد. دیگران برای قبول مسئولیت آماده به نظر می‌رسند اگر شما شانسش را به آن‌ها بدهید.


فال روزانه متولدین
بهمن


یک برخورد غیرمنتظره در محل کار، روزتان را به شکل شاعرانه‌ای تغییر خواهد داد. انگار که در دنیای دیگری تغییر کوچکی در سرنوشتتان ایجادشده است. وقتی‌کههمه‌چیز به نظر درست می‌آیدو ناگهان حجاب بین دنیاها کنار می‌رود و تغییرات شگرفی ایجاد می‌شود. بعضی غافلگیری‌ها از بقیه قدرتمندتر هستند و اتفاقات امروز قطعاًمی‌تواند در شما احساس شگفت‌انگیز و معنوی ایجاد کند. با تقدیر خود نجنگید و آنرا در آغوش بگیرید


فال روزانه متولدین
اسفند


جای خجالت دارد اگر نیروی جادویی امروز را برای خیال‌بافی بیهوده هدر بدهید.کلید موفقیت رادرتصوراتتانجستجو نکنید. پشتکار تنها ابزاری است که دارید. شما دارای امتیاز خیلی خاصی هستید که باید به دیگران اجازه‌ی استفاده از آنرا بدهید. تا کشف کردن آن دست از تلاش برندارید.


♥♥♥ فال روزانه حافظ ♥♥♥

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه