علیرضا عصار: بعد از محرم و صفر غیبتم را جبران می‌کنم

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

علیرضا عصار

علیرضا عصار

علیرضا عصار پس از ماه‌های محرم و صفر با آلبوم و برگزاری تور کنسرت‌ها تهران و شهرستان‌ها به عرصه موسیقی بازخواهد گشت.

آخرین آلبوم علیرضا عصار “محتسب” نام داشت، این آلبوم پاییز ۹۰ به همت حوزه هنری منتشر و پخش شد. البته عصار بعد از این آلبوم اثری به سفارش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با نام “بازی عوض شده” در همان سال منتشر کرد که در واقع اتمام دهه اول کاری او محسوب می‌شد چرا که او در این آلبوم بعد از همکاری ۱۶ ساله با فواد حجازی نوازنده و سرپرست ارکسترش همکاری‌اش را قطع کرد.

این خواننده موفق در مدت این ۵ سال بیکار نبود و پس از انتشار آخرین آلبومش در سال ۹۰ تا به امروز ۳ قطعه را با صدای خود منتشر ساخته است. “ای یار غلط کردی” در اسفند ۹۳ که به صورت اینترنتی منتشر شد، “هلال مهربانی” که تیتراژ برنامه هلال امید ویژه هلال احمر بود که در تابستان ۹۳ از طریق شبکه سه سیما به روی آنتن رفت و قطعه “درخت ایستاده می‌میرد” در قالب آلبوم گروهی “بگو نه” که نوروز ۹۴ به سفارش ستاد مبارزه با مواد مخدر ارائه گردید.

تا به امروز عصار درباره این عدم همکاری‌های پر سر و صدا صحبتی به میان نیاورده و گفتگو در این باره را به آینده موکول می‌کند اما چیزی که این میان کاملا واضح است این هنرمند در تولید نهمین آلبوم خود یکه و تنها با گروه جدید سر و کار دارد.

علیرضا عصار درباره این آلبوم به هنرآنلاین گفت: ۱۵ قطعه را برای این آلبوم در نظر گرفته بودم که از میان این آثار، حداقل ۸ و حداکثر۱۱ قطعه را گزینش کرده و در قالب آلبوم راهی بازار موسیقی کشور خواهم کرد و سایر آثاری که در آلبوم گنجانده نشوند احتمالا به صورت تک قطعه منتشر خواهند شد.

عصار ادامه داد: اشعار و ترانه‌های این آلبوم سروده مولانا، افشین یداللهی، سعید امیراصلانی، روزبه بمانی، افشین مقدم، میثم یوسفی و یاسر قنبرلو بوده و در بخش ملودی و تنظیم این آلبوم علاوه بر خودم ، امیر توسلی، همایون نصیری، بهنام جلیلیان، بهرام آقاخان، علی بیرنگ و رضا روحانی حضور دارند.

او درباره کمرنگ بودنش در این ۵ سال پاسخ داد: حرف برای گفتن زیاد است اما ترجیح می‌دهم صحبت را به زمانی دیگر و وقتی که دست پر باشم موکول کنم اما این نوید را می دهم که بعد از پایان ماه های محرم و صفر غیب این چند سال را جبران خواهم کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه