سمفونی - ایران جاودان - رونمایی می‌شود

محمدرضا چراغعلی؛ آهنگساز پیشکسوت کشورمان از ساخت سمفونی «ایران جاودان» وهمین‌طور رونمایی آن در آینده نزدیک خبر داد. محمدرضا چراغعلی؛ آهنگساز پیشکسوت کشورمان در گفت‌وگو با ضمن اعلام خبر ساخت سمفونی «ایران جاودان» گفت: به‌تازگی ساخت سمفونی «ایران جاودان» را به پایان رسانده‌ام و هم‌اکنون این سمفونی در مرحله میکس و مستر به سر می‌برد و قرار است به‌زودی از آن رونمایی شود.

این آهنگساز در ادامه افزود: این سمفونی از چهار بخش تشکیل‌شده است که دو بخش آن با کلام و دو بخش دیگر بی‌کلام هستند و شعر بخش با کلام آن توسط علیرضا دستخوش سروده شده است.

چراغعلی همچنین تأکید کرد: این سمفونی را با همکاری اعضای ارکستر سمفونیک تهران و همچنین ارکستر سمفونیک صدا و سیما اجرا و ضبط کرده‌ام و خواننده بخش‌های کلامی آن ستار بهرامی است. از آنجایی که مراحل نوشتن و ضبط آن به پایان رسیده استٰ و هم‌اکنون در مرحله میکس و مستر است پیش‌بینی می‌شود به‌زودی و بعد از ایام ماه رمضان رونمایی و منتشر شود.

وی در پایان افزود: ساخت و تولید و ضبط این سمفونی چهار ماه به طول انجامید و طی این مدت تمامی انرژی و زمان خود را بر روی این کار منعطف کرده بودم. اخبار بعدی و تکمیلی را به‌زودی از طریق همین سایت اعلام خواهم کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه