سریال - گذر از رنج‌ها - دنبال کشوری شبیه انگلیس

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

سریال «گذر از رنج‌ها» دنبال کشوری شبیه انگلیس

سریال «گذر از رنج‌ها» دنبال کشوری شبیه انگلیس

عوامل سریال 40 قسمتی «گذر از رنج‌ها» پس از پایان تصویربرداری در ایران، برای ادامه‌ی کار راهی خارج از کشور می‌شوند.

به گزارش راسخون ،علی لدنی در گفتگو با ایسنا، ضمن اعلام خبر بالا افزود: گروه همچنان در شمال کشور مشغول کار هستند، تا پایان ماه نیز تصویربرداری بخش‌های داخلی کشور به پایان می‌رسد.وی افزود: بخش‌هایی از این سریال در تهران و شیراز نیز ضبط خواهد شد.

لدنی خاطرنشان کرد: بعد از پایان ضبط بخش‌های داخلی، صحنه‌هایی نیز در خارج از کشور تصویربرداری می‌شود. هنوز کشور خاصی را انتخاب نکرده‌ایم اما تصمیم داریم کشوری باشد که از نظر فضا و شرایط جغرافیایی و معماری مانند انگلیس باشد.

داستان سریال «گذر از رنج‌ها» که فریدون حسن‌پور کارگردانی و نویسندگی آن را بر عهده دارد، در حال و هوای دهه 20 می‌گذرد و درباره‌ی زنی است که با از دنیا رفتن مادرش متولد می‌شود، پدرش بار دیگر ازدواج می‌کند؛ البته این زن جدید با دختر کوچک مهربان است اما همه خانواده در زندگی سخت روستایی با وضع مالی بد زندگی می‌کنند.

پژمان بازغی، بیژن امکانیان، پیام دهکردی، بابک حمیدیان، ماه‌چهره خلیلی، نگین معتضدی، ترلان پروانه، جعفر دهقان ، آزیتا ترکاشوند، مهران رجبی، حسین عابدینی، پردیس احمدیه، شیوا طاهری، غزاله رشیدی، داود فتحعلی‌بیگی، فریبا خادمی، مهدی بوستان‌پرور، پروین ملکی، امیر ذوالفقاری، مهشید مرندی، نجات علیمرادی و هستی مهدوی‌فر از بازیگران این سریال هستند.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه