سرپرست گروه لوتوس از لغو کنسرت خود ابراز گله کرد

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

سرپرست گروه لوتوس از لغو کنسرت خود ابراز گله کرد - تصویر 1

در پی لغو کنسرت برخی کنسرت ها در جشنواره استاد جلیل شهناز؛

سرپرست گروه لوتوس از لغو کنسرت خود ابراز گله کرد

در پی برگزاری جشنواره ای به نام اسطوره موسیقی ایران؛ جلیل شهناز در شهر اصفهان حمید بهروزی نیا با ارسال بیانیه ای نسبت به شکل برگزاری این جشنواره ابراز گله کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

متاسفانه عده اي به ظاهر دوستدار موسيقي در استان اصفهان اقدام به برگزاري جشنواره اي به نام اسطوره موسيقي ايران استاد جليل شهناز كردند.و در اين مدت كه همه موارد با گروه ما (لوتوس) تلفني هماهنگ شده بود قرار بود در بخش جنبي در تاريخ ١٧ دي كنسرتي را ما در آنجا برگزار كنيم،ولي ايشان از فرستادن قرارداد سرپيچي كردند ودر تمام خبرگزاريها از اسم گروه ما وخواننده گروه ما یعنی سينا سرلك سوء استفاده كردند.

متاسفانه دو روز قبل از اجراي ما با پيگيري خود متوجه شديم كه برنامه گروه را به شکلی کاملا خودسر لغو کرده اند.

بازهم متاسفانه چنین اين رفتار غير حرفه اي را فقط در ايران مي توانيم شاهد باشيم،انسانهايي كه هيچ وقت نمي توانند ارزش و احترام به جايگاه هنرمندان را درك كنند، همیشه در این عرصه تعیین کننده هستند.

اين حركت غير حرفه اي كه مانند دزدي از نام ديگران هست متاسفانه توهين به مردم، استاد شهناز و گروه ما بود.من به نمایندگی از گروه و همین طور به نمایندگی از سوی همه هنرمندان موسیقی از آقاي مرادخاني عزيز كه هميشه حامي هنرمندان بودند استدعا مي كنم كه اين افراد را شناسايي وهيچ گاه مسئوليت برگزاري اين برنامه ها را كه نام اسطوره ايران را به يدك ميكشد به ايشان نسپارند.

با تشكر
امضا:
حميد بهروزي نيا: آهنگسازوسرپرست گروه لوتوس
خواننده:سينا سرلك
كمانچه: نويد دهقان
بربت:بابك غسالي
سنتور:عليرضا گرانفر
تمبك:فرهاد صفري
دف:شهريار نظري
تار:حميد بهروزي نيا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه