رکورد تماشاگران نمایش - فصل شیدایی - در تهران شکست

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

رکورد تماشاگران نمایش «فصل شیدایی» در تهران شکست

رکورد تماشاگران نمایش «فصل شیدایی» در تهران شکست

با حضور بیش از 6 هزار و 500 تن در محل اجرای نمایش بزرگ «فصل شیدایی»، رکورد تماشاگران این نمایش میدانی در شب گذشته (شنبه 13 تیر) شکسته شد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس ، اجرای این نمایش چندرسانه‌ای در شمال شرق تهران با استقبال بیش از انتظار و پیش‌بینی‌ها مواجه شده است؛ به گونه‌ای که هر شب، بیش از 5 هزار نفر از شهروندان تهرانی و چند استان همجوار از آن دیدن می‌کنند.بنا بر این گزارش، در حالی که پنجشنبه و جمعه گذشته، هزاران نفر از علاقه‌مندان خود را به بام شرقی تهران رسانده بودند تا شاهد اجرای این نمایش باشند، تنها در یک شب، بیش از 6 هزار و 500 نفر از دوازدهمین اجرای فصل شیدایی استقبال کردند.

ازدحام و استقبال مردم در شامگاه شنبه به اندازه‌ای بود که علاوه بر جایگاه اختصاص یافته برای نشستن تماشاگران،‌ حدود یک هزار و 500 نفر نیز در مسیرهای اطراف محل اجرای نمایش، به صورت ایستاده به دیدن فصل شیدایی پرداختند.نمایش بزرگ و چندرسانه‌ای فصل شیدایی شب‌های ماه رمضان به جز سه شب‌ قدر در کیلومتر 2 جاده لشگرک اجرا می‌شود.

علاقه‌مندان برای دیدن این نمایش می‌توانند عدد 1 را به سامانه 3000419 پیامک کرده و روند ثبت‌نام و شب حضور در این نمایش را پیگیری کنند.«فصل شیدایی» به کارگردانی سعید اسماعیلی و روایت رسالت بوذری، تاریخ را با محوریت توسل به اهل بیت (ع) از هبوط حضرت آدم (ع) تا ظهور حضرت حجت (عج) مرور می‌کند.

این نمایش، پیش‌تر در 6 شهر کشور اجرا شده که در استان یزد، رکورد 14 هزار تماشاگر در یک شب را به نام خود ثبت کرده است.براساس این گزارش، نمایش میدانی «فصل شیدایی»، امشب و دو شب قدر دیگر اجرا نمی‌شود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه