رونمایی از پوستر آلبوم جدید - پینک فلوید -

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

1411460637464_100
گروه موسیقی «پینک فلوید» که پس از 20 سال قصد دارد با یک آلبوم موسیقی جدید به عرصه‌ی موسیقی بازگردد، پوستر این آلبوم را با عنوان «رودخانه بی‌انتها» منتشر کرد.

اولین آلبوم موسیقی گروه «پینک فلوید» پس از 20 سال با نام «رودخانه بی‌انتها» شامل 18 قطعه موسیقی قرار است از دهم نوامبر روانه‌ی بازار شود و پیش‌بینی می‌شود رکورد فروش آلبوم این گروه معروف موسیقی شکسته شود.

این آلبوم موسیقی جدید حاصل همکاری «نیل مانزانرا»، «دیوید گیلمور»، «دورگا مک‌بروم – هودسون» و «اندی جکسون» است.

آخرین آلبوم این گروه مشهور در سال‌های 1994-1993 با نام «زنگ جدایی» و با همکاری «دیوید گیلمور»، «نیک میسون» و «ریچارد رایت» ضبط شد.

MCI-ads«راجر واترز» که اعضای اصلی گروه «پینک فلوید» بود، در سال 1985 از آن‌ها جدا شد و به‌تنهایی فعالیت‌های موسیقایی‌اش را ادامه داد. او در دهه‌ی 1980 از اعضای دیگر «پینک فلوید» به‌خاطر استفاده از نام این گروه شکایت کرد، اما به‌نظر می‌رسد در سال‌های اخیر، روابط آن‌ها دوباره از سرگرفته شده است. سال 2011 بود که گیلمور و میسون – درامرهای گروه – همراه واترز روی صحنه اجرایی داشتند.

«سید برت» فردی بود که گروه موسیقی «پینک فلوید» را در سال 1965 با همکاری واترز – گیتاریست -، میسون – درامر – و رایت – نوازنده‌ی کیبورد – بنیان نهاد. «پینک فلوید» بعدها به یکی از مشهورترین گروه‌های موسیقی تبدیل شد و در آن زمان، 200 میلیون آلبوم در سطح جهانی فروش داشت.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه