رسیتال پیانوى - گوتلیب والیش - پیانیست اتریشى برگزار مى‌شود

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

رسیتال پیانوى - گوتلیب والیش - پیانیست اتریشى برگزار مى‌شود - تصویر 1

ششم مهر ماه در تالار وحدت؛

رسیتال پیانوى «گوتلیب والیش» پیانیست اتریشى برگزار مى‌شود

«گوتلیب والیش» پیانیست ایرانی-اتریشی، ششم مهرماه در تالار وحدت قطعاتی از باخ، موتسارت، بتهوون و شوبرت را اجرا خواهد کرد.

به گزارش «موسیقى ما» این پیانیست پیش از این فعالیت‌های متعددى در ایران داشته و طى بیست سال کنسرت‌هایى را در «انجمن فرهنگى اتریش»، «فرهنگسراى نیاوران»، «تالار وحدت»، «تالار حافظ شیراز» و «فرهنگسراى آسمان» روى صحنه برده است و این بار رسیتال پیانو خود را به کمک «موسسه فرهنگی-هنری آواى خورشید» -موسسه نشر وابسته به مرکز موسیقی بتهوون- در تالار وحدت برگزار خواهد کرد.

گوتلیب والیش که از او به عنوان پدیده موسیقى یاد مى‌شود، در رشته نوازندگی پیانو در دانشگاه وین تحصیل کرده و تاکنون برنده چند جایزه در مسابقات بین المللی نوازندگی پیانو از جمله جایزه «ایو پوگورولیچ» در مسابقات استراوینسکی آمریکا، جایزه «جوزف هایدن» و جایزه «ملکه الیزابت» شده است. این پیانیست تاکنون همکاری‌های متعددی با ارکسترها و آنسامبل‌های معتبر از جمله ارکستر فیلارمونیک وین، ارکستر سمفونیک رادیو وین، ارکستر مجلسی استراسبورگ، ارکستر مجلسی اشتوتگارت، ارکستر فیلارمونیک رویال لیورپول و ارکستر فیلارمونیک زاگرب به عنوان سولیست داشته است.

بلیت فروشی رسیتال این نوازنده ایرنی-اتریشی از پنجم شهریورماه در سایت رسمی تالار وحدت و مراکز فروش آغاز خواهد شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه