خانه موسیقی بالاخره نسبت به یک رفتار ناشایست واکنش نشان داد

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی برگزار شد و در این جلسه به موضوع رفتار ناشایست مسئولان ایران ایر در اصفهان با گروه هم آوایان به سرپرستی حسین علیزاده(عضو شورایعالی خانه) اشاره و این رفتار محکوم شد.

هیات مدیره با اشاره به اینکه حسین علیزاده از مفاخر هنر موسیقی کشور بوده و نباید چنین مورد بی احترامی مسئولان فرودگاه و هواپیمایی ایران ایر قرار بگیرد از مسئولان خواستند تا با پیگیری مانع تکرار چنین وقایعی باشند.

در ادامه رئیس هیات مدیره ضمن سپاس از مدیر هواپیمایی ایران ایر که یا شجاعت کوتاهی و تقصیر همکاران خود را پذیرفته و شخصا از استاد علیزاده عذرخواهی کرده اند ابراز امیدواری کرد که دیگر شاهد رخداد چنین مسائلی نباشیم.

در ادامه این جلسه در مورد تعطیلی موسیقی در فرهنگسراها نیز بحث و تبادل نظر شد و اعضاءی هیئت مدیره هر کدام نظراتی داشتند در نهایت آقای گنجه ای گفتند با مسئولین فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری صحبت کرده اند و آقایان پذیرفته‌اند که از اول مهر ماه 93 کلاس های موسیقی دایر گردد با پیش شرط اینکه صلاحیت تدریس هنر آموزان موسیقی از طرف خانه موسیقی تأیید گردد.

همچنین ایشان پیشنهاد کردند که مسئول سازمان فرهنگی هنری شهرداری را دعوت کنیم در جلسه هیئت مدیره خانه موسیقی شرکت نمایند تا مسائل فی ما بین بصورت حضوری حل و فصل گردد.

در این جلسه در مورد تعطیلی ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی و سخنان ضد و نقیض مدیرکل دفتر موسیقی و وعده های وی مقرر گردید از معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استعلام گردد تا روند راه اندازی و یا تعطیلی ارکسترهای مذکور هرچه سریعتر مشخص گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه