جی کی رولینگ خبر از یک کریسمس هری پاتری داد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

جی کی رولینگ خبر از یک کریسمس هری پاتری داد

 جی کی رولینگ خبر از یک کریسمس هری پاتری داد

 جی کی رولینگ اعلام کرده که داستان هری پاترش را در ایام کریسمس ادامه خواهد داد. 

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازتسنیم، جی کی رولینگ نویسنده سرشناس مجموعه هری پاتر عنوان کرده است که از روز دوازدهم تا بیست و سوم دسامبر سورپرایز های ویژه ای را برای هواداران مجموعه هری پاتر دارد.

 

او در اعلانی رسمی گفته که در این روزها راس ساعت ٨ صبح در وبسایت «پاترمور» می توانید هدایای کریسمس هری پاتریتان را دریافت کنید. این هدایا شامل چیزهای متنوعی هستند: از دستور ساخت معجون های گوناگون بگیرید تا گالون (واحد پولی جادوگری) که احتمالا برای جزئیاتش باید منتظر روزهای کریسمس بود.

 

اما یکی از هیجان انگیزترین هدایا، یا شاید حتی هیجان انگیزترین آنها جدیدترین نوشته جی کی رولینگ در مورد هری پاتر است. رولینگ که پس از نوشتن هفت گانه هری پاتر، مدتی هیچ مطلبی در مورد دنیای جادوگریش ننوشت، امسال به مناسبت جام جهانی فوتبال ٢٠١٤ برزیل، داستانی در مورد جام جهانی کوییدیچ نوشت و روی وبسایت پاتر مور منتشر کرد.

 

او چندی پیش هم داستان کوتاهی ١٧٠٠ کلمه ای، در مورد دولروس آمبریج، یکی از کارمندان وزارت سحر و جادو و اساتید مدرسه جادوگری هاگوارتز نوشت که باز هم روی وبسایت پاترمور انتشار یافت. حالا بسیاری از هواداران هری پاتر منتظر خواندن نوشته جدید جی کی رولینگ هستند.

 

رولینگ به تازگی کار بر روی فیلمنامه قسمت نخست از یک سه گانه بر اساس کتاب «جانوران عجیب و زیستگاه آنان» را به پایان رسانده است. فیلمی که پیش بینی می شود برای سال ٢٠١٧ آماده اکران شود.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه