جزئیات انیمیشن‌ها و برنامه‌های پیکسار تا 2019

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

جزئیات انیمیشن‌ها و برنامه‌های پیکسار تا 2019

 جزئیات انیمیشن‌ها و برنامه‌های پیکسار تا 2019

کمپانی پیکسار که امسال دو انیمیشن را در برنامه اکرانش داشت از برنامه هایش تا سال 2019 پرده برداری کرد.

 

به گزارش جوان ايراني به نقل از تسنیم، این کمپانی که با آثار مهمی در صنعت انیمیشن مثل «داستان اسباب بازی»، «بالا»، «در جست و جوی نمو»، «رتاتویی»، «وال –ای»، «شجاع»، «ماشین ها» و «کمپانی هیولاها» مشهور است امسال از انیمیشن «Inside Out» در بهار و تابستان گذشته رونمایی کرد و «دایناسور خوب» را هم در برنامه اکرانشان برای کریسمس قرار داده ااست. آنها روز گذشته رسما از برنامه هایشان تا سال 2019 هم پرده برداری کردند.

 

پیکسار با همکاری دیزنی «دایناسور خوب» را در 25 نوامبر 2016 اکران خواهد کرد. سپس 17 ژوئن 2016 در بهار آینده «در جست و جوی دوری» را با نقش آفرینی الن دی جنرس اکران می‌کند. یکسال بعد در 16 ژوئن 2017 قسمت سوم مجموعه «ماشین ها» اکران می شود. سال 2017 پیکسار محصولش را در میان فصل جوایز اکران خواهد کرد. 22 نوامبر آن سال «کوکو» روی پرده می رود. «داستان اسباب بازی 4» دوباره برای بهار و تابستان آماده می شود و در 15 ژوئن 2018 اکران می گردد.

 

آخرین انیمیشنی هم که تا این لحظه اطلاعات دقیقی از آن داریم قسمت دوم «شگفت انگیزان» است. فیلمی که قرار است به کارگردانی برد برد ساخته شود و در 21 ژوئن 2019 میهمان پرده نقره ای سینماهای جهان شود. این اثر تقریبا 15 سال پس از فیلم نخست اکران می شود که در نوع خودش رکورد قابل توجهی به حساب می آید.

 

نکته جالب توجه دیگر این که از میان این شش اثر، 4 اثر دنباله آثار قبلی کمپانی پیکسار محسوب می شوند و فقط دو اثر جدید در میان آنها هست که یکی از آنها هم ماه آینده روی پرده می رود. در واقع تا 2019 عملا فقط یک کار ارجینال از پیکسار خواهیم دید.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه