تیتراژ سریال - مدینه - با عنوان - بیدارم کن - را اینجا بشنوید

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

«بیدارم کن» عنوان قطعه ای موسیقایی است که یغما گلرویی ترانه آن را سروده و کارن همایون فر نیز به عنوان آهنگساز در آن حضور داشته است.

این قطعه موسیقایی طی شب های گذشته و بعد از پخش چند قسمت از مجموعه تلویزیونی «مدینه » در تیتراژ پایانی این سریال گنجانده شده است. این در حالی است که قبل از پخش سریال در خبرها از حضور علیرضا قربانی به عنوان خواننده تیتراژ پایانی سریال «مدینه» نام برده شد که این موضوع نیز تکذیب شد.

تیتراژ سریال - مدینه - با عنوان - بیدارم کن - را اینجا بشنوید - تصویر 1

مجموعه تلویزیونی مدینه به تهیه کنندگی زینب تقوایی و کارگردانی سیروس مقدم در ایام ماه مبارک رمضان هر شب از شبکه یک سیما با بازی پریوش نظریه، شبنم مقدمی، مهرداد صدیقیان، آناهیتا افشار و مجید صالحی ، بهزاد فراهانی، آتیلا پسیانی، مهدی سلطانی، رضا رویگری، مریم بوبانی، لیندا کیانی، شیوا ابراهیمی و با بازی سیدمهرداد ضیایی، اسماعیل سلطانیان، بهنوش صادقی، داریوش سلیمی، علی صالحی، نوید خداشناس، امیر حمیدزاده، علیرضا مهران، کریم قربانی و آرش آصفی پخش می شود.

سریال«مدینه» قصه زنی به نام مدینه با بازی پریوش نظریه است که بعد از درگذشت همسرش جهان، تصمیم دارد به همراه پسر خوانده اش، کارخانه جهان را به بهترین شکل ممکن اداره کند، اما همسر اول جهان مانعی جدی در راه اوست.

قطعه «بیدارم کن» با آهنگسازی کارن همایون فر و خوانندگی مهدی اسکندری رااینجا بشنوید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه