بازیگر قلقلی از بیکاری اسباب بازی می فروشد!
اخبار,اخبار فرهنگی,شهرام لاسمی

اگر پیشنهادی برای حضورم در برنامه‌های کودک شود حتما قبول می‌کنم چرا که دوست دارم برای بچه‌های امروزی کار کنم. در حال حاضر از بیکاری به اسباب‌بازی فروشی پناه برده‌ام

دردودل های شهرام لاسمی
شهرام لاسمی - مجری بازیگر برنامه‌های کودک تلویزیون که با کاراکتر «قلقلی» معروف شد - نسبت به اینکه با راه‌اندازی شبکه کودک، از هنرمندان خانه‌نشین‌ و قدیمی‌ها دعوت به کار می‌شود، اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: من حتی نام مدیر شبکه کودک را هم نمی‌دانم!

 

اخبار,اخبار فرهنگی,شهرام لاسمی

 شهرام لاسمی و همسرش


لاسمی درباره همکاری‌اش با تلویزیون در حوزه برنامه‌های کودک توضیح داد: تاکنون از من برای حضور در برنامه‌های کودک دعوتی نشده است؛ ضمن اینکه اصلا در جریان این خبر نبودم که از سوی مدیر شبکه کودک گفته شده خانه‌نشین‌ها دیگر بیکار نیستند و این خبر را الان از شما می‌شنوم و برایم جالب است چرا که حتی من نام مدیر شبکه کودک را هم نمی‌دانم.

 

وی در ادامه عنوان کرد: اگر پیشنهادی برای حضورم در برنامه‌های کودک شود حتما قبول می‌کنم چرا که دوست دارم برای بچه‌های امروزی کار کنم. در حال حاضر از بیکاری به اسباب‌بازی فروشی پناه برده‌ام و جالب است که وقتی پدر و مادرها مرا می‌بینند به قدری به من ابراز محبت می‌کنند و می‌گویند قلقلی خاطرات کودکی‌مان است و آن زمان حکم «عموپورنگ» را برایمان داشت اما من به عنوان یک مجری برنامه‌های کودک چهار سال است که بیکارم. در حالی که واقعا دوست دارم برای بچه‌های نسل امروز انجام وظیفه کنم.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,شهرام لاسمی

 بازیگر قلقلی

 

لاسمی سپس تصریح کرد: متأسفانه یکی از اشکالات کار ما در حوزه کودک این است که به افرادی بها می‌دهند که بیش از حد و اندازه روی آنتن بوده‌اند.
اخبار فرهنگی و هنری -  ایسنا

 گرد آوری مطالب : iranbanou.com


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه