اهدای تندیس یادبود نوکیا تیه تر به - محسن یگانه -

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

مدیران سالن مجلل «Nokia Theatre» لس آنجلس، با اهدای تندیس یادبودی از محسن یگانه تقدیر کردند.

به گزارش «موسیقی ما»، «محسن یگانه»، خواننده، ترانه سرا و موزیسین ایرانی که بیش از یک ماه است برای برگزاری تور کنسرت‌هایش در امریکا به سر می‌برد، به دلیل ارائهٔ پرفورمنس قوی و پر کردن سالن ۷۱۰۰ نفرهٔ Nokia Theatre، روز ۶ ژانویه ۲۰۱۵ از سوی مدیران این سالن به عنوان یکی از مشاهیری که در این سالن به اجرای برنامه پرداخته‌اند، با دریافت تندیسی مورد تقدیر قرار گرفت.

یگانه کنسرت موفقش در لس انجلس را شب 6 دسامبر 2014 یعنی تقریبا یک ماه پیش در سالن نوکیا تیه تر برگزار کرد. محسن یگانه در سال ۲۰۱۴ در کنار مشاهیری همچون یوسف اسلام، مارک آنتونی، خوانز، یانی، جان لجند و … این سالن را سولد اوت کرد. شهرام ناظری به همراه پسرش (حافظ) نیز در ماه مارس در این سالن به اجرای برنامه پرداخته بودند.

تور امریکای محسن یگانه پس از اجرا در شهرهای هیوستون تگزاس، واشنگتن، نیویورک و اورنج کانتی در حومه لس انجلس روز 16 ژانویه به پایان خواهد رسید.

این موزیسین محبوب که با این تور بسیار موفق نگاه عمده ایرانیان مقیم ایالات متحده را به خود جلب کرده، در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«همیشه می‌گن صبور باش اجازه بده موقعش برسه! وقتش شد و شما کمک کردین الان اینجایی باشم که هستم! کم و زیادش مهم نیست ولی لذّت داره که دیگران از صمیم قلب برات آرزوی موفّقیت کنن!

لذّتش انگیزه می‌ده به آدم که همچنان پیشرفت کنه! اگه پیشرفتی می‌بینین بدونین دلیلش شما بودین! چه راه طولانی پیش رو هست تا کارای عجیب انجام بدیم! کارایی که بعد‌ها با لذت مرورشون کنیم! این عکس هم توضیح زیاد داره ولی انقدر بقیه توضیح دادن که فک نکنم نیازی باشه در موردش شفاف سازی کنم، به توضیحات دوستان خوبم دقت کنین کافیه!!! ایشالا آلبوم بعدی جبران کنم این همه سال لطف بی‌منّت شما رو...

عاشقتونم،

محسن یگانه
«خداست که به انسان‌ها اعتبار و عزّت می‌ده»

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه