انیمیشن اسب جشنواره بین المللی فیلم - وارش - راه یافت

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

انیمیشن اسب جشنواره بین المللی فیلم 'وارش' راه یافت

 انیمیشن اسب جشنواره بین المللی فیلم 'وارش' راه یافت

انیمیشن 'اسب' به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا عباسپور و تهیه کنندگی حوزه هنری استان گلستان به بخش اصلی جشنواره بین المللی فیلم 'وارش' راه یافت.

به گزارش راسخون ، حوزه هنری گلستان روز پنجشنبه در گزارشی به ایرنا اعلام کرد: تعداد یک هزار و 98 اثر به جشنواره وارش ارسال شده است که در بخش انیمیشن، تولید حوزه هنری استان به عنوان یکی از آثار منتخب در بخش اصلی جشنواره با دیگر آثار رقابت خواهد کرد.

انیمیشن اسب که چندی پیش نیز در جشن خانه سینما به عنوان نامزد بخش موسیقی انتخاب شده بود با تکنیک 'کات اوت' ساخته شده و تمامی مراحل ساخت آن توسط هنرمندان استان گلستان انجام شده است.

هشتمین جشنواره بین المللی فیلم وارش از 29 دی تا دوم بهمن در بابل برگزار می شود.

همچنین با تلاش واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان گلستان، نمایشگاهی از آثار طراحی و نقاشی سیدسمیع اله علوی از بیست و چهارم دی به مدت دو هفته در نگارخانه سوره این مرکز به نمایش درآمده است.

این هنرمند گلستانی دان��جوی رشته نقاشی دانشگاه جامع علمی کاربردی است و در آثار نقاشی و طراحی خود با استفاده از تکنیک رنگ روغن، مداد و زغال، فیگورهای مختلفی را به شکل زیبا ارائه کرده است.

وی شرکت در نمایشگاه های مختلفی را در کارنامه خود دارد و آثاری که ارائه می کند در رابطه با مفاهیمی چون فرم، رنگ و فیگور با استفاده از تکنیک های مختلف است.

این نمایشگاه همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8 تا 19برای بازدید علاقه مندان دایر است.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه