اطلاعات مجموعه جدید - جمیز باند - اعلام شد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

اطلاعات مجموعه جدید «جمیز باند» اعلام شد

 اطلاعات مجموعه جدید «جمیز باند» اعلام شد

روز گذشته مراسم رونمایی از فیلم جدید مجموعه جیمز باند برگزار شد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازتسنیم، در مراسمی که روز گذشته برگزار شد، سم مندس کارگردان فیلم جدید از پروژه باند ٢٤ رونمایی کرد. اول از همه از نام رسمی این فیلم پرده برداری شد: «روح».

بعد از آن نوبت آن رسید که از ماشین جدید مامور ٠٠٧ رونمایی شود. این ماشین جدید که توسط کمپانی آستون مارتین تولید شده، توسط تیم تهیه جیمز باند و طراحان کمپانی آستون مارتین طراحی شده و قرار است قابلیت های آن را در فیلم ببینیم.

پس از آن، سم مندس بازیگران فیلمش را یک به یک معرفی کرد. در فیلم جدید به جز دانیل کریگ که در نقش جیمز باند حضور خواهد داشت، بن ویشاو، رالف فاینس، اندرو اسکات، دیوید بائوتیستا، لیا سیدو، مونیکا بلوچی و کریستوف والتز هم بازی خواهند کرد. در این مراسم خبری از چوویتل اجیوفور نبود که نشان می دهد جزئیات پیوستن وی به «روح» در حد شایعه بوده و احتمالا خود کریستوف والتز نقش منفی اصلی جیمز باند جدید خواهد بود.

همچنین فیلمبرداری ساخته جدید کارگردان «اسکای فال» از روز دوشنبه آغاز خواهد شد و برای اکران در نوامبر آینده آماده می شود. گفتنی است لوکیشن های رسمی فیلم جدید به جز لندن، شامل رم، تنجیر( مراکش)، مکزیکو سیتی و اتریش می شود.

از بین دیگر عوامل پشت دوربین هم می توان از فیلمبردار این اثر هویت ون هویتما هم نام برد که بعد از کار بر روی «در میان ستارگان» کریستوفر نولان و با یک تجربه فوق العاده برای کار به «روح» دعوت شده است. فیلمنامه بیست و چهارمین قسمت از مجموعه جیمز باند را هم جان لوگان بر اساس داستان هایی از یان فلمینگ نوشته است.


جیمز باند جدید روز شش نوامبر ٢٠١٥ و هم زمان با فصل جوایز آینده اکران خواهد شد.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه