ارکستر تمریناتش آغاز شده و - کیتارو - به زودی وارد تهران می شود

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

ارکستر تمریناتش آغاز شده و - کیتارو - به زودی وارد تهران می شود - تصویر 1

پاسخ به ابهامات کنسرت «کیتارو» در تهران؛

ارکستر تمریناتش آغاز شده و «کیتارو» به زودی وارد تهران می شود

به گزارش جوان ایرانی به نقل از موسیقی ما، تهیه کننده کنسرت «کیتارو» در تهران، پس از انتشار برخی اخبار در رسانه ها و خبرگزاری‌ها درباره برخی ابهامات در کنسرت این چهره جهانی، در گفتگو با «موسیقی ما» توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش «موسیقی ما»، علی چراغعلی در این باره گفت: «این سوء برداشت ها از آنجایی آغاز شد که عنوان شده بود کیتارو با ارکستر سمفونیک تهران روی صحنه می رود و این اشتباه است. کیتارو در تهران با همراهی ارکستری به مدیریت و رهبری آقای «نادر مرتضی پور» به اجرای برنامه خواهد پرداخت و 38 نوازنده نیز در این ارکستر سازمی زنند و تمریناتشان نیز مدتی‌ست آغاز شده. نت ها در اختیار گروه قرار گرفته و تمرینات هم مرتب در حال برگزاری است. آقای «عسکری» مسئولیت اجرایی این ارکستر را بر عهده دارد و اوایل هفته بعد نیز از خبرنگاران و اهالی رسانه برای حضور بر سر تمرینات گروه دعوت به عمل خواهد آمد.»

وی درباره زمان ورود «کیتارو» به تهران و برنامه ریزی های انجام شده برای تعداد جلسات تمرینی این هنرمند با گروه نیز گفت:‌«ایشان به زودی وارد تهران خواهند شد و پیش بینی چهار جلسه تمرینی را نیز کرده ایم و با توجه به تمریناتی که گروه به از هم اکنون در حال انجام اند، قطعا این چهار جلسه صرفا صرف هماهنگی های نهایی برای برگزاری برنامه خواهد بود.»

گفتنی ست کنسرت «کیتارو» در روزهای 23، 24 و 25 مهرماه در تالار وزارت کشور روی صحنه خواهد رفت .

اختصاصی سایت «موسیقی ما»

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه