آلبوم - من و ما 1 - با حضور 11 خواننده منتشر خواهد شد

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

آلبوم گروهی «من و ما» با صدای 11 خواننده منتشر می‌شود. این اثر که یکی از پروژه‌های بزرگ موسیقی پاپ است، یکشنبه هفته آینده 9 شهریورماه به تهیه‌کنندگی «رامین بصیرت‌نیا» و توسط پخش «دنیای هنر» روانه بازار خواهد شد.

«محسن چاوشی»، «رضا صادقی»، «شهرام شکوهی»، «علی لهراسبی»، «سینا حجازی»، «مرتضی پاشایی»، «مهدی یراحی»، «ایمان قیاسی»، «احسان حق‌شناس»، «امیرمسعود» و «عرفان معماری» خوانندگان این آلبوم هستند. «من و ما» عنوان پروژه‌ای است که صرفاً به این آلبوم ختم نمی‌شود و در آینده نیز ادامه خواهد داشت. شنیده‌ها حکایت از آن دارد که طی ماه‌های آینده، آلبوم‌های گروهی دیگری در قالب همین پروژه و با حضور سایر چهره‌های سر‌شناس پاپ به بازار عرضه می‌شود.

خواننده‌های این مجموعه هرکدام یکی از بهترین قطعات خود که تاکنون منتشر نشده را در این مجموعه ارائه کرده‌اند. در راستای ارائه آثاری متفاوت و باکیفیت، عواملِ تولیدِ تک‌تکِ قطعات این مجموعه با دقت نظر ویژه‌ای از سوی خواننده‌ها و مدیران پروژه انتخاب شده‌اند.

با توجه به اینکه تیم تولید و اجرایی این آلبوم از ماه‌ها قبل برنامه‌ریزی‌های دقیقی روی تمامی ابعاد ارائه این اثر انجام داده و زمان زیادی برای تولید آن صرف شده، انتظارات از این آلبوم بسیار بالاست و تولیدکنندگان آن امید دارند مجموعه‌ای ماندگار از آب در بیاید.

یکی دیگر از جاذبه‌های آلبوم «من و ما» این است که از یک‌سو خواننده‌های باسابقه موسیقی پاپ در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند و آثار خود را در یک مجموعه ارائه می‌کنند و از سویی دیگر برخی خواننده‌های جوان و آتیه‌دار هم فرصت همراهی و حضور در کنار این چهره‌های مطرح را به دست آورده‌اند. همچنین حضور «سینا حجازی» که تا پیش از این فعالیت خود را به شکل غیررسمی دنبال می‌کرد هم در آلبوم «من و ما» از نکات حائز اهمیت این مجموعه است.

این روز‌ها در مارکت بین‌المللی موسیقی آلبوم‌های گوناگونی از این دست منتشر می‌شود. زیرا حتی خواننده‌های بین‌المللی نیز کمتر آلبوم منتشر می‌کنند و ارائه تک‌قطعه برایشان اولویت بیشتری دارد. در ایران هم با توجه به مشکلاتی از قبیل صرف وقت و انرژی و هزینه‌های گزاف، فاصله انتشار آلبوم‌ها به بیش از ۲ یا ۳ سال افزایش یافته است. به همین دلیل، پروژه «من و ما» و سایر پروژه‌های از این دست می‌تواند بستر مناسبی برای ارائه تک‌قطعات خواننده‌ها از طریق یک مجرای رسمی و اصولی باشد. زیرا انتشار تک‌قطعات هم با دردسرهای گوناگونی همراه است که از جمله آن‌ها می‌توان به خطر لو رفتن، عدم پخش صحیح و راه یافتن کار‌ها به رسانه‌های بیگانه اشاره کرد. به دلیل برنامه‌ریزی‌های دقیق پیرامون پخش سلسله آلبوم‌های «من و ما»، مخاطبان می‌توانند در فواصل زمانی معین شنونده آثار خوانندگان محبوب خود باشند.

طی روزهای آینده جزئیات بیشتری از این اثر ارائه می‌شود و سایت «موسیقی ما» با عوامل تولید آلبوم «من و ما» گفت‌وگوهایی را منتشر خواهد کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه